Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21933 miejsce

Bal Charytatywny w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi

24 stycznia w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbędzie się Bal Charytatywny, organizowany przez Stowarzyszenie „Przyjaciele Świata”. Dochód z uroczystości pomoże podopiecznym Fundacji „Dom w Łodzi” oraz Stowarzyszenia Hospicjum Łódzkie.

Plakat Karnawałowego Balu Charytatywnego / Fot. mat. prasoweWpisując się w szlachetną tradycję noworocznej dobroczynności, Stowarzyszenie „Przyjaciele Świata” zaprasza do udziału w zabawie karnawałowej, z której dochód zostanie przekazany na rzecz dwóch organizacji wspierających najmłodszych i potrzebujących: Fundacji „Dom w Łodzi”, zapewniającej pomoc i opiekę chorym, opuszczonym przez rodziców dzieciom i Stowarzyszeniu Hospicjum Łódzkie, zaangażowanemu m.in. w budowę pierwszego stacjonarnego hospicjum dziecięcego w Łodzi.

Do zabawy podczas Karnawałowego Balu Charytatywnego, którego motywem przewodnim jest stylistyka lat 80., będzie zachęcać jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek i ikona telewizji Bogumiła Wander wraz z mężem Krzysztofem Baranowskim – żeglarzem, pierwszym Polakiem, który dwukrotnie opłynął kulę ziemską. O oprawę muzyczną zadbają zespoły Jazz en Trance, złożony z muzyków pochodzących z Kuby oraz ABBA Show.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli dodatkowo, na specjalnie przygotowanym stoisku Stowarzyszenia, zaopatrzyć się w kubki oraz talerzyki z autografami m.in. Stinga, Claudii Cardinale czy Kenzo Takada, zaprojektowane przez gwiazdy dla Przyjaciół Świata. Dochód z ich sprzedaży również wesprze podopiecznych łódzkich organizacji.

Występ zespołu ABBA ShowUdział w wydarzeniu to również szansa na skosztowanie specjałów serwowanych przez szefa kuchni restauracji Four ColoursRafała Zgajewskiego. Lokal mieszczący się w hotelu DoubleTree by Hilton – partner strategiczny imprezy, który w plebiscycie „Osobowości i Sukcesy Roku” uzyskał tytuł Najlepszej Łódzkiej Restauracji, zaproponuje m.in. marynowanego łososia w burakach, polędwiczki wołowe w towarzystwie sosu gryczanego z piwem czy mus czekoladowy z wiśniową konfiturą.

Jak kupić zaproszenie?W przypadku zainteresowania udziałem w Karnawałowym Balu Charytatywnym należy skontaktować się ze Stowarzyszeniem pod adresem e-mail: biuro@przyjacieleswiata.pl. Koszt wstępu wynosi 250 zł dla jednej osoby. Zabawa rozpocznie się 24 stycznia, o godzinie 20:00, w hotelu DoubleTree by Hilton przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.