Facebook Google+ Twitter

Bal gimnazjalistów z Zespołu Szkół nr 1 w Solcu Kujawskim

Piątkowy wieczór był wieczorem wyjątkowym dla gimnazjalistów. Za kilka dni kończą szkołę, dziś jednak wszyscy razem zatańczyli poloneza, po czym udali się na bal, by po raz ostatni świetnie się bawić w swoim towarzystwie.

 / Fot. Marta RujnerPiątek 17 czerwca, godz 17. Dla gimnazjalistów z Zespołu Szkół nr 1 w Solcu Kujawskim ta data była chyba jedną z najbardziej wyczekiwanych w tym roku. Nadszedł wyczekiwany dzień... Bal gimnazjalistów... Od godz 16 młodzież zbierała się przed szkołą, ostatnie poprawki, próba poloneza i rozpoczyna się bal na który czekali.

 / Fot. Marta RujnerMłodzież nie oszczędzała się, parkiet cały czas był pełen. Uczniowie zapomnieli o kłótniach i sporach, które na co dzień im towarzyszyły i razem wspólnie spędzili ten wieczór.

 / Fot. Marta RujnerRozmawiałam z dwójką uczniów Mateuszem Kukułką i Angeliką Wiśniewską. Angelika chciałaby w przyszłości zostać stewardessą, a tymczasem planuje rozpocząć naukę w technikum hotelarskim. Mateusz myśli o technikum mechatronicznym a planów na dalszą przyszłość nie ma jak na razie. Życzymy powodzenia Mateuszowi i Angelice w spełnieniu tych marzeń i oczywiście wszystkim uczniom tej szkoły.

 / Fot. Marta RujnerPrzed nimi kolejne lata nauki, przed nie którymi niejeden taki bal. Teraz życzymy im udanej zabawy, a czas im umila a.r.sound w składzie dj L.Ma.Mo.Na i dj Rafael. Panowie rewelacyjnie rozruszali młodzież, jeśli ktoś chciałby bliżej zapoznać sie z a.r.sound to polecam stronę www.arsound.com.pl .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.