Facebook Google+ Twitter

BAL GWIAZD HOLLYWOOD - NOVA MASKA

Już w najbliższą sobotę 26.01.2013r. o godzinie 21:00 spotkamy się na Balu Gwiazd Hollywood w Novej Masce! :)

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na tradycyjny, karnawałowy Bal Gwiazd Hollywood w samym sercu Warszawy! Zainspirowani postaciami dużego ekranu, motywem kina i muzyki filmowej przeniesiemy Was w świat współczesnego HOLLYWOOD! ;)

Podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra! Biorąc pod uwagę ogromną rzeszę gwiazd show biznesu i innych powszechnie znanych postaci – możemy odnaleźć charakterystyczne cechy jednej z tych osób w każdym z nas! :)

Proces ekscytacji imprezą zaczyna się już na etapie przygotowań kostiumu! Z pewnością przydadzą się takie akcesoria jak peruki, naklejane wąsy, okulary, nakrycia głowy, charakterystyczne atrybuty. Mile widziane charakteryzacje w stylu Michael Jackson, Marilyn Monroe i wielu, wielu innych, które pomogą Wam odzwierciedlić swoją osobowość i charakter! Zachęcamy do wcielenia
się w rolę ulubionego gwiazdora - za najlepszą stylizacje czeka NIESPODZIANKA! :))

W programie: Hollywoodzki przepych, światła reflektorów, flesze aparatów, CZERRRRRWONY DYWAN, sesja zdjęciowa, wyszukana muzyka filmowa wraz z przebojami lat 80’90 i współczesne w nowych aranżacjach oraz szaleństwo karnawałowe, w które wprowadzi Was Dj-ka McDa!

Na tę okoliczność przygotowaliśmy wyjątkowe promocje Champagne G.H. Mumm, a w karcie menu mnóstwo smakowitości, gdzie każda gwiazda znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Uzyskać rabat możecie już przy wejściu, zabierając ze sobą ulotkę opisującą dane wydarzenie! ;)

Sam zadecydujesz czyją rolę odegrasz tego wieczoru. Scenariusz dobrej zabawy będziemy tworzyć na bieżąco! :)

Nova Maska Piano Art Club & Restaurant tworzy niepowtarzalną okazję pojawić się w towarzystwie najjaśniejszych postaci Hollywood! Tylko u nas możesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda! :)

Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacje stolików, uzyskanie rabatu:
Natalia Durka / Art Manager
511 942 509
www.maska.pl

ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Śródmieście
00-333 Warszawa

Wstęp wolny – selekcja

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.