Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13428 miejsce

Bal "Serca dla dzieci" wspiera działania Fundacji Oswoić Los

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Po raz 5 Fundacja Oswoić Los z Lublina 11 lutego organizuje Bal charytatywny "Serca dla dzieci". Podczas którego będzie można licytować ciekaw i oryginalne fanty. Dochód z balu zostanie przekazany w całości na potrzeby podopiecznych.

 / Fot. Materiały prasowe Fundacja Oswoić Los zajmuje się szeroko pojętą niepełnosprawnością, jak również oswaja z „odmiennością”, organizuje projekty edukacyjne, prowadzi portal informacyjno-społecznościowy damy-rade.org, poruszający wiele istotnych dla osób niepełnosprawnych tematów, organizuje corocznie zjazdy dla rodziców podopiecznych, a także Bal Charytatywny „Serca dla Dzieci”, z którego dochód przeznaczany jest w całości na realizację celów statutowych.
Wszystkie projekty spotykają się ze społeczną aprobatą, uznaniem rodziców podopiecznych oraz olbrzymim zainteresowaniem mediów. Są nagradzane i pokazywane jako przykład dla innych. Swoje działania Fundacja kieruje do osób z całego kraju. Szczególnie dbając o stały kontakt z rodzinami które nierzadko potrzebują wsparcia psychologicznego lub po prostu rozmowy. Organizacja stara się aktywizować rodziców do działania na wielu różnych płaszczyznach, organizując cykliczne szkolenia i warsztaty, zachęcając opiekunów do udziału w codziennej pracy Fundacji.
 / Fot. Materiały prasowe

Muzyczna gwiazda wieczoru będzie zespół Future Folk, ze Staszkiem Karpielem.
Usłyszymy również lidera Formacji Nieżywych Schabuff - Olek Klepacz w solowym recitalu. Do tańca porwie krakowskie combo muzyczne z Olą Pieczarą na czele, w towarzystwie Marka Krupy Krupiszona na saksofonie!!!

Licytacje poprowadzi Ambasadorka FOL Paulina Smaszcz-Kurzajewska w niesamowitym duecie ze swoim mężem Maciejem Kurzajewskim.
Wśród gości zobaczymy miedzy innymi dziennikarkę Joannę Racewicz, restauratorkę Larę Gessler, Sekretarz Województwa Lubelskiego Annę Augustyniak, Wizażystkę Gwiazd Monikę Butryn, oraz wiele znakomitości ze świata biznesu i sztuki.
Przepiękny, porywający pokaz tańca zaprezentują nam świetni lubelscy tancerze Paweł Borówka z partnerką Dominiką Majorczyk.

Profesjonalną koordynacją całości wydarzenia zajmuje się lubelska Cumulus Agencja Reklamowa + Cumulus PR Jan Matysik i Monika Matysik

Cena biletu; 250 zł od osoby.  / Fot. Materiały prasowe
Wpłaty prosimy kierować na konto Fundacji Oswoić Los
Nr konta 93 1240 2470 1111 0010 3546 8971
- z dopiskiem V Bal Charytatywny


Dochód w całości przeznaczony jest na potrzeby Podopiecznych!
Zapisy: Agata Pieczywek Tel: 508 288 474

Pierwszy Bal odbył się 2.02.2013r. a całkowity dochód z balu wyniósł 37.600 zł. Data drugiego Balu to 8.02.2014r. z dochodem 42.200 zł. Na trzecim Balu bawiliśmy się 21.02.2015r., a jego wynik finansowy to 43.850 zł! Pieniądze w całości zostały przeznaczone na działalność Fundacji Oswoić Los.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.