Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25550 miejsce

Bal sylwestrowy u księcia Orłowskiego

Gdzie spędzić Sylwestra, by poczuć smak luksusu i przepychu? Tylko w Operze Wrocławskiej, która przygotowała dla swoich gości wyborną zabawę za 2000 zł od pary. Takie przyjęcie utkwi nam w pamięci i jednocześnie uszczupli domowy budżet.

Gmach Opery Wrocławskiej w blasku fajerwerków w Sylwestra 2006 / Fot. Marek GrotowskiO 18. rozpocznie się "Zemsta Nietoperza", która otwiera wspaniały wieczór w Operze Wrocławskiej. Przez blisko 3,5 godziny Johann Strauss zabiera nas do kurortu pod Wiedniem, gdzie trwa wielki bal wyprawiony przez rosyjskiego księcia Orłowskiego. W pięknych wnętrzach wrocławskiej opery na Sylwestrze spotykają ludzie biznesu, polityki i melomanii ze środkowej Europy. - W grudniu mamy wznowienie "Zemsty Nietoperza" i bal, na którym może bawić się tylko 180 osób, czyli 90 par, bo na tyle pozwalają nam nasze warunki, jeśli chodzi o przestrzeń do tańca. - mówi Ewa Michnik, dyrektor Opery Wrocławskiej.

Po sztuce uczestnicy balu będą bawili się wśród dekoracji na scenie, przygotowano dla nich potrawy z całego świata. W zeszłym roku szczególnym powodzeniem cieszyły się takie specjały jak łosoś w algach morskich czy polędwiczki wieprzowe ze złotym ryżem. Kontynuacją walczyków Straussa z "Zemsty Nietoperza" będzie muzyka na żywo, w wykonaniu najlepszych orkiestr. Opera szykuje równieżEwa Michnik prezentuje artykuł o Balu Sylwestrowym w Operze Wrocławskiej na łamach niemieckiej gazety "Kultur" / Fot. Sebastian Ottenbreit wiele niespodzianek. Rok 2006 żegnała z wrocławskimi melomanami grupa MoCarta.

Publiczność co roku staje na wysokości zadania i na tę szczególną okazję przywdziewa najpiękniejsze kreacje balowe. Dzięki temu można poczuć atmosferę najsłynniejszego Balu Sylwestrowego w Operze Wiedeńskiej.
- "Zemstą Nietoperza" i balem interesują się przede wszystkim firmy niemieckie z racji tego, że bal jest naprawdę bardzo drogi. - przyznaje Ewa Michnik. Sylwester we wrocławskiej operze to najdroższa noc sylwestrowa we Wrocławiu. Mimo wysokiej ceny Sylwester w operze cieszy się dużym zainteresowaniem w Polsce i zagranicą.
- Wiele firm na swoich stronach i w biuletynach reklamowych poleca właśnie Bal Sylwestrowy w Operze Wrocławskiej. Piszą o tym również czasopisma, które krzyżują tematykę kulturalną z turystyczną. - tłumaczyła Ewa Michnik na konferencji prasowej przed "Rigolettem".

Jedno jest pewne - Bal Sylwestrowy w Operze Wrocławskiej to niezapomniane przeżycie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.