Facebook Google+ Twitter

Balcerowicz: Kryzys? Nie widzę kryzysu

Balcerowicz przez wiele lat był uważany za najbardziej wybitnego z polskich ekonomistów. Jego poglądy były traktowane przez rządy- jako wyrocznie. Warto więc poczytać co ten "wybitny" ekonomista sądzi o kryzysie!

http://www.dziennik.pl/gospodarka/article112624/Balcerowicz_Kryzys_Nie_widze_kryzysu.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Nie trzeba mieć profesury, ale wystarczy mieć podstawowe umiejętności logicznego myślenia, aby zrozumieć czyje interesy reprezentuje Balcerowicz. Jednak ze swej strony dziękuję za uznanie, gdyż z pewnością ekonomicznym analfabetą nie jestem. Z Lepperem nie jest mi po drodze, ale z Stiglitzem, Kortenem, Sennetem, Baumanem, Kowalikiem czy Kołodką z pewnością tak. Co zaś do nieuleczalnych przypadków, to z pewnością nieuleczalnym przypadkiem jest wiara w zbankrutowaną ideologię w którą zwątplili już nawet jej najbardziej gorliwi wyznawcy, nazywani też "arcykapłanami rynków finansowych"

Komentarz został ukrytyrozwiń

No coz, moze dyzurnemu socjaliscie (spoleczna gospodarka rynkowa - ha,ha, ha, - a jaka to gospodarka rynkowa jest "nie-spoleczna"???) sprawia zasadnicza trudnosc zrozumienie wywiadu z Balcerowiczem. Zdarza sie i w wieku lat 40 nalezy to traktowac jako przypadlosc nieuleczalna...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piszesz, jakbyś miał profesurę z ekonomii w kieszeni. Z Lepperem za pan brat?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.