Facebook Google+ Twitter

Bałkański Sylwester w klubie Szafa

Komu mało jednego balu Sylwestrowego powinien zajrzeć na obchody Bałkańskiego Nowego Roku w klubie Szafa. Impreza rozpocznie się w piątek 16 stycznia o godz. 20.

Gwiazdą wieczoru będzie grupa Balkan Sevdah. / Fot. Balkan SevdahW programie przewidziano koncert osławionej grupy Balkan Sevdah, prawdziwą bałkańską kolację, degustację win i zabawę z Dj-ami grupy Flover Lopovi.
- Noworoczną zabawę w Bałkańskich rytmach organizujemy od czterech lat - mówi Dariusz Sojka z klubu Szafa. - Impreza odbywa się w połowie stycznia, zgodnie z kalendarzem prawosławnym, który obowiązuje w większości krajów bałkańskich.
Gwiazdą tegorocznego sylwestra będzie urzędująca na co dzień w Warszawie grupa Balkan Sevdah.
- Zespół gra tradycyjną muzykę bałkańską, z jednej strony liryczną i pełną emocji, z drugiej skoczną i rytmiczną, przy której nie sposób usiedzieć w miejscu - mówi Dariusz Sojka.- Ich żywiołowe występy są gwarancją dobrej imprezy.
Ci, którzy zgłodnieją podczas tańca mogą posilić się pysznym Cevapcici z ziołami i aromatycznym Pilavem, czyli ręcznie przygotowywanymi kiełbaskami i mieszaniną warzyw, kurczaka, ziół i ryżu.
Zabawę zakończy impreza z Dj-ami polsko-bałkańskiego kolektywu Flover Lopovi.
Ceny biletów to 35 zł w tygodniu i 40 zł w dniu koncertu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.