Facebook Google+ Twitter

Bałkany i Bliski Wschód na Uniwersytecie Łódzkim

W dniach 7-10 kwietnia 2014 na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego odbywają się wykłady, warsztaty oraz wystawa fotografii z Półwyspu Bałkańskiego oraz Bliskiego Wschodu.

Wydarzenie, to odbywa się w ramach kolejnej edycji Festiwalu Nauki, Sztuki i Kultury, który odbywa się w Łodzi. Wstęp na wszystkie eventy jest całkowicie bezpłatny. Przedsięwzięcie skierowane jest zarówno dla pasjonatów nauk politycznych, jak również licealistów. Każdy z odwiedzających WSMiP powinien znaleźć coś dla siebie.

W dniu 9 kwietnia jednymi z ciekawszych wykładów powinny być prelekcje na temat Cywilizacji i kultura Japonii, Społeczeństwo i polityka USA a amerykański komiks oraz Arabska Wiosna Ludów - bilans i analiza zjawiska. Wśród tematów poruszanych w dniu dzisiejszym goście usłyszą także odpowiedź na pytanie Dlaczego Azja? Podczas tego wystąpienia będzie można zapoznać się z prezentacją programów Asian Studies oraz specjalności orientalnej na II st. kierunku stosunki międzynarodowe.

W dniu 10 kwietnia usłyszymy m. in. o Mediach społecznościowych jako narzędziu promocji Obliczach terroryzmu -udziale mediów w kreowaniu wojny z terrorem, a także Cyberprzestrzeni jako nowym środowisku prowadzenia polityki bezpieczeństwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.