Facebook Google+ Twitter

Bandę taksówkarzy zabójców zatrzymała moskiewska policja

Przestępcy działali według prostego schematu: taksówkarze wywozili kobiet do lasu, gdzie je rabowali i w drastyczny sposób zabijali.

Jak podaje "Komsomolskaja Prawda", moskiewska policja zatrzymała 5 obywateli Uzbekistanu w wieku od 20 do 30 lat, tworzących zwarte i bardzo niebezpieczne kryminalne ugrupowanie. Przestępcy w roli taksówkarzy oferowali bardzo tani jak na stolicę przejazd.

Banda działała na przedmieściach Moskwy. Po tym, jak klientka wsiadła do samochodu, kierowca wywoził ją do lasu. Tam już czatowali bandyci, którzy rabowali i brutalnie zabijali ofiarę. Przestępcy celowo wybierali samotne i szczupłe dziewczyny, które nie stawiałyby oporu.

Ostatnią ofiarą Uzbeków była Olga Rumiancewa, której jednak udało się uciec z rąk katów. To właśnie ona pomogła policji ustalić okrutny schemat kryminalistów. Obecnie zatrzymani oczekują wyroku. Grozi im dożywocie.

Podobne sytuacje już się zdarzały. Z Moskwy periodycznie dochodzą wiadomości o przestępstwach uzbeckich gastarbeiterów, którzy nie tylko wykonują najgorszą i najmniej opłacalną pracę w rosyjskiej stolicy, ale również zajmują się rozbojem. Rosjanie coraz kategoryczniej wyrażają swoje niezadowolenie. Władza z kolei nie jest w stanie kontrolować wielkiego napływu imigrantów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Może i piszę na wyrost ale u nas też uważajcie na nie znanych taksówkarzy, a bo to raz u nas taksówkarz zgwałcił klientkę? Oczywiście nie każdy obcy taksówkarz jest mordercą albo gwałcicielem ale ostrożności nigdy nie za dużo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.