Facebook Google+ Twitter

Bandyci włamali się do budynku klubowego Ruchu Chorzów!

W nocy z 28 na 29 stycznia bandyci włamali się do budynku klubowego Ruchu Chorzów SSA i ukradli laptop oraz 24 tysiące złotych. Policja o tym wydarzeniu została zawiadomiona około 1.30 przez jednego z pracowników ochrony.

Ostatnio na temat klubu przy ulicy Cichej było głośno z dwóch powodów. Po pierwsze, Ruch Chorzów SSA jest bardzo zaangażowany w organizację Wielkich Derbów Śląska (spotkanie z Górnikiem Zabrze odbędzie się 3 marca).

Specjalista od razu sprawdzał czy nie trzeba nowych drzwi wstawić. / Fot. Robson/Niebiescy.plDrugim powodem jest wprowadzenie Ruchu Chorzów SSA na rynek NewConnect przez Secus Asset Management S.A. (niezależny dom maklerski). To pierwszy w historii polskiej giełdy debiut piłkarskiej spółki akcyjnej, jednak przedstawiciele chorzowskiego klubu informują, że w żaden sposób nie wpłynie to ani na organizację Wielkich Derbów Śląska, ani na plany giełdowe Ruchu Chorzów.

- Chcemy uspokoić kibiców, inwestorów i sympatyków Ruchu Chorzów SSA. Nie zginęły żadne dokumenty związane z debiutem spółki na NewConnect, a sprzedaż biletów jest kontynuowana. Wielkie Derby Śląska to wydarzenie spektakularne, dlatego dołożymy wszelkich starań, by zaistniała sytuacja w żaden sposób nie wpłynęła na jakość organizacji tak ważnego meczu. Nie ukrywamy, że ten akt wandalizmu mocno nas poruszył, ale wszystko jest pod kontrolą - powiedziała prezes Ruchu Chorzów SSA Katarzyna Sobstyl.

Klub także zapowiedział, że na bieżąco będzie informował na temat tego włamania media, kibiców i inwestorów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.