Facebook Google+ Twitter

Bandycki napad na stację paliw w Bytomiu

Śledczy z bytomskiej komendy miejskiej policji zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji bandyty, który posługując się przedmiotem przypominającym broń, napadł na pracowników stacji paliw.

 / Fot. http://www.google.pl/imgres?q=Policja+Bytom&hl=pl&sa=X&biw=1024&bih=653&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=uAdcuMnFb8hDsM:&imgrefurl=http://www.inforegion.pl/iJest prokuratorska zgoda na prezentację w mediach wizerunku przestępcy, który dokonał zuchwałego napadu bandyckiego na bytomską stację paliw. Jak podaje strona strona internetowa Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu, do napadu na stację paliw, znajdującą się przy ul. Wrocławskiej, doszło w nocy 27 września br. Nieustalony dotąd sprawca, posługując się przedmiotem przypominającym broń, sterroryzował pracowników stacji, a następnie ukradł z kasy kilkaset złotych i uciekł.

Przebieg napadu i wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Jest to z wyglądu około 30-35 letni mężczyzna, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 170-172 cm. Ma ciemne krótkie włosy i wyrazistą twarz z trzydniowym zarostem. W chwili napadu był ubrany w jasną kurtkę z materiału z czarnymi podłużnymi pasami na rękawach i czarne spodnie dżinsowe.

Prokurator, nadzorujący postępowanie w tej sprawie, wyraził zgodę na publikację filmu w telewizji oraz zdjęć na stronach internetowych policji. Materiały te przedstawiają wizerunek sprawcy.

Zajmujący się wyjaśnieniem sprawy policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Bytomiu proszą o kontakt wszystkie osoby, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy napadu. Z funkcjonariuszami można kontaktować się osobiście w KMP Bytom przy ul. Powstańców Warszawskich 74 lub telefonicznie, dzwoniąc pod nr (32) 388 82 80 albo z na numery tel. alarmowych 112 i 997.

Materiał Komendy Miejskiej Policji w BytomiuDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.