Facebook Google+ Twitter

Bank BPH dołącza do kampanii Warto Kartą.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-18 09:30

Przedsiębiorcy zyskują dodatkową szansę, by bezpłatnie przez 3 miesiące testować mobilny terminal płatniczy w ramach kampanii Warto Kartą, w skrócie mPOS – rozwiązanie umożliwiające łatwe, szybkie i tanie akceptowanie kart płatniczych.

• Do grona partnerów kampanii Warto Kartą dołączył Bank BPH.
• Okres rejestracji uczestników programu testowego został przedłużony do 31 marca.
• Przedsiębiorcy, którzy chcą przez 3 miesiące bezpłatnie testować rozwiązanie mPOS – kompaktowych rozmiarów terminal umożliwiający akceptowanie kart płatniczych za pomocą smartfona – zyskują dodatkową szansę, by zgłosić swój udział w akcji.
• Dzięki partnerstwu Banku BPH, po zakończeniu testów, przedsiębiorcy będą mogli zakupić urządzenie w promocyjnej cenie 1 zł netto.
• Kampania Warto Kartą skierowana jest do właścicieli małych i średnich firm, w szczególności z branż prawniczej, medycznej, kosmetycznej, fryzjerskiej i gastronomicznej.
• Organizatorem kampanii jest Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności, wspierane przez partnerów: Bank BPH, MasterCard oraz firmę Ingenico.
Przedsiębiorcy zyskują dodatkową szansę, by bezpłatnie przez 3 miesiące testować mobilny terminal płatniczy, w skrócie mPOS – rozwiązanie umożliwiające łatwe, szybkie i tanie akceptowanie kart płatniczych. Jest to możliwe dzięki przedłużeniu do końca marca rejestracji do udziału w kampanii Warto Kartą, organizowanej przez Polskie ePłatności przy wsparciu partnerów: Banku BPH, MasterCard oraz firmy Ingenico. Aby wziąć udział w programie testowym, wystarczy do 31 marca zarejestrować firmę na stronie www.wartokarta.pl.
- Niezmiernie cieszy nas zainteresowanie przedsiębiorców udziałem w kampanii Warto Kartą. Chcemy, by dostarczane przez nas rozwiązania bezpośrednio przekładały się na rozwój biznesu naszych klientów. Testując bezpłatnie oferowany przez Polskie ePłatności mobilny terminal płatniczy, zwany przez nas mPeP, firmy mogą same przekonać się, że akceptacja kart płatniczych jest dziś łatwa, szybka i dostępna jak nigdy dotąd - wyjaśnia Janusz Bober, Prezes Zarządu, Polskie ePłatności.
Przetestuj i kup za złotówkę
Dzięki współpracy Polskich ePłatności i Banku BPH, przedsiębiorcy, którzy po zakończeniu okresu testowego będą chcieli dalej korzystać z mPOS-a, otrzymają specjalną ofertę jego zakupu za 1 zł netto. Jedynym warunkiem będzie otwarcie rachunku firmowego w Banku BPH. Pozostali uczestnicy kampanii będą mogli natomiast zakupić urządzenie w promocyjnej cenie 149 zł netto. Rynkowa wartość mPOS-a Ingenico iCMP to 399 zł netto.
- Dzięki mPOS-om akceptowanie płatności kartowych staje się coraz bardziej dostępne. Bank BPH wspiera rozwiązania ułatwiające rozwijanie biznesu i dlatego w ramach Kampanii Warto Kartą przygotowaliśmy ofertę specjalną. Nasza propozycja to rachunek bankowy wraz z pakietem produktów rozliczeniowych potrzebnych do prowadzenia bieżącej działalności na wyjątkowo korzystnych warunkach cenowych. – mówi Jerzy Zań, dyrektor zarządzający Departamentem Produktów Bankowości Przedsiębiorstw Banku BPH.
(Kuba Zagórski)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Warto Kartą


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.