Facebook Google+ Twitter

Bank "rozdaje" citroeny za używanie kart kredytowych

Milionowa, specjalnie oznakowana karta Cetelemu trafiła do Małgorzaty Stolarskiej - klientki, która złożyła wniosek o kredyt i kartę kredytową. Dziś w Almi Decor Cafe w Złotych Tarasach w Warszawie, wraz ze specjalną kartą, otrzymała kluczyki do citroena C3.

Slogan reklamowy stworzony właśnie przez Małgorzatę Stolarską - "Karta Cetelem asem w portfelu" najbardziej przypadł bankowi do gustu.

Cetelem Bank pojawił się w Polsce w 1998 r. Zajmuje jedno z czołowych miejsc na naszym rynku pod względem ilości wydanych kart kredytowych oraz odgrywa ważną rolę na rynku kredytów konsumenckich.

MasterCard współpracuje z Cetelem Bankiem od trzech lat. Ich wspólnym sukcesem jest wprowadzenie na rynek karty typu hiper C. Jak podaje Bankier.pl oferuje ona pakiet usług i przywilejów, m.in. jej posiadacze mają 5 proc. rabatu na zakupy we wszystkich hipermarketach i supermarketach.

Zaproszenie na konferencję prasową przypominało kartę kredytową / Fot. Jan Piotr ZiółkowskiCetelem zachęca klientów banku, jak i sprzedawców kart kredytowych, do swoich usług konkursem w którym do wygrania jest 14 citroenów C3. Klient, który podpisze umowę kredytową i wyśle SMS-a można wygrać samochód; co ciekawe na taką nagrodę może też liczyć sprzedawca obsługujący zwycięskiego klienta.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.