Facebook Google+ Twitter

Barbara Giertych apeluje o podpisy

Żona wicepremiera, ministra edukacji, postanowiła zabrać głos w sprawie poprawek w konstytucji, które mają na celu ochronę życia od chwili poczęcia do naturalnej śmierci.

Strona http://barbara.giertych.pl/Barbara Maria Giertych kilka dni temu wystosowała list otwarty do marszałka sejmu Marka Jurka: - (...) Chciałabym zwrócić uwagę Pana Marszałka, że ochrona dzieci nienarodzonych to również ochrona kobiet. Aborcja to nie tylko zabójstwo dziecka, ale również narażenie na utratę zdrowia fizycznego i psychicznego przez kobietę. Dlatego prawem polskich kobiet jest surowe karanie tych, którzy zabijając dziecko niszczą jednocześnie zdrowie matki.

Teraz przyszedł czas na apel do wszystkich kobiet żyjących w Polsce. Żona lidera Ligi Polskich Rodzin na specjalnej stronie internetowej zbiera podpisy kobiet popierających jej inicjatywę. - Problemem polskich kobiet nie jest prawo do aborcji! Takie tezy świadczą o tym, że osoby, które je formułują, w ogóle nie znają naszych prawdziwych problemów - pisze. Na końcu dodaje: - Każde dziecko ma prawo do życia! Brak ochrony tego życia w naszym prawie jest hańbą, którą trzeba szybko zmazać.

Pod apelem podpisało się do tej pory prawie 3000 osób, nie tylko kobiety.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 26.03.2007 15:22

Jeżeli p. Giertychowa jest katoliczką, a jej religia zabrania aborcji, to niech jej nie dokonuje. Żadna niekatolicka kobieta nie może jednak być poddana opresji katechizmu, bo jej to nie dotyczy, nie jest wyznawcą religii. Mamy wolność sumienia i wyznania, a to oznacza, że każdy ma prawo do własnych wyborów, o ile one nie dotyczą innych. W przypadku aborcji nie do końca tak jest, bo poniekąd dotyczy ona innych (dziecka, ale też ojca nienarodzonego dziecka), co nie zmienia jednak faktu, że nie należy narzucać katolickiej moralności wyznawcom dajmy na to Światowida.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W drastycznych przypadkach znanych medycynie usunięcie ciąży ratuje zdrowie a nawet życie matki. Również kobieta ktora postanowi absolutnie ciążę usunąć - zrobi to wszelkimi możliwymi i niemożliwymi sposobami. Takie sa fakty, bo takie jest zycie i natura ludzka.

Zakazanie legalności nawet w obszarze patologii jest poprostu bestialstwem większym w stosunku do matki, niz w stosunku do płodu, nie rozeznajacego swej sytuacji.
I ma absolutną rację prof. Senyszyn, iż podziemie aborcyjne zaciera ręce. Będą większe zarobki, a całość nielegalnej działalności wejdzie w obszar zainteresowania kolejnej organizacji mafijnej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

TA Pani zabiera glos majac tylko jedno dziecko....tylko raz przez tyle lat /nie b. wierze w kalendarzyk/,albo zamknela kranik przed p.Romanem?????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.