Facebook Google+ Twitter

"Barca. Emocje" od 20 marca w Polsce! Niezwykły album od Wydawnictwa SQN

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-03-07 10:12

20 marca 2013 r. do księgarń w całej Polsce trafi "Barça. Emocje". Jest to album wypełniony zdjęciami Jordi Cotriny, ukazującymi emocje zawodników klubu FC Barcelona oraz komentarzami Joana Domènecha. Wstęp do książki napisał Xavi Hernández.

Tytuł jest oficjalnym wydawnictwem klubu FC Barcelona i Polska jest jedynym krajem, poza Hiszpanią, w którym album został wydany. Publikacja jest owocem współpracy wydawnictwa SQN ze stowarzyszeniem Fan Club Barça Polska.

Gole, z których najbardziej się cieszyliśmy, niekończące się minuty cierpienia, chwile największej euforii, a także małe rozczarowania. Ekscytujące zdjęcia i poruszające słowa. Prezent dla zmysłów, będący zarazem najlepszą pamiątką lat, o których nie chcemy zapomnieć. Wszystkie emocje i najlepsze zdjęcia z najnowszej historii drużyny marzeń.

Okładka książki "Barca. Emocje" / Fot. Wydawnictwo SQN"Barça. Emocje" (Barça. Emocions)

Autor: Jordi Cotrina (zdjęcia), Joan Domènech (tekst)
Tłumaczenie: Barbara Bardadyn
Język oryginału: hiszpański
Wydawnictwo: SQN
Liczba stron: 240 (pełny kolor na kredowym papierze)
Data wydania: 20 marca 2013
Cena: 49,90 zł

Wydawca w Polsce:
Sine Qua Non - Wydawnictwo SQN powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom jest publikowanie książek "z pasją". Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną a jeszcze kolejny po prostu literaturą. Jednak każdy z nich ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książkę.

W oparciu o te założenia działa Sine Qua Non. Wśród pozycji, które ukazały się nakładem wydawnictwa można znaleźć książki o piłce nożnej, sztuce współczesnej, serialowe oraz inne, które są realizacją pasji.

Więcej na www.wsqn.pl

Zarejestruj się i napisz artykuł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.