Facebook Google+ Twitter

Barca. Emocje - recenzja

Pozycja zdecydowanie dla fanów Barcelony. Dla wszystkich, którzy podziwiają dokonania klubu z Katalonii. Książka bez zbędnych słów, a z patosem i emocjami.

Okładka książki Barca. Emocje / Fot. Wydawnictwo Sine Qua NonO tym, co wszyscy widzieli i o czym mogli przeczytać. Zbiór zdjęć z dokonań wielkiego klubu, wydany w bardzo elegancki sposób, opatrzony krótkim komentarzem. Pigułka sukcesów z najważniejszym ich elementem - odczuciami.

Przygotujcie się na wielkie emocje! Wydawnictwo SQN przy współpracy ze stowarzyszeniem kibiców Fan Club Barça Polska i serwisem FCBarca.com przedstawia kolejną oficjalną książkę klubową FC Barcelona.

Prolog napisał Xavi Hernadez. Chciałoby się przeczytać coś więcej, ale w tej książce nie chodzi o słowo pisane. Zdjęcia, które tworzą poszczególne karty książki, mają oddać to, co działo się przez ostatnie lata w światowym futbolu. Mają oddać dokonania klubu pod wodzą jednego z najlepszych trenerów świata. Teksty budują napięcie.

"Lider, który zawsze znajduje właściwe słowa, przemawiając do drużyny. "Przetrwamy", zapewnił pierwszego dnia. I przetrwali. I wygrali. Przepełniają nas dumą."

"Mistrz. Guardiola ucieka z więzienia, jakim jest strefa techniczna, żeby na nowo przemyśleć taktykę. W każdym meczu. W każdym tygodniu. W każdym miesiącu. W każdym sezonie."

"Tito Vilanova, prawa ręka, wierny asystent, którego opinii zawsze warto słuchać i za którym tęskniliśmy podczas jego choroby. Były to chwile pełne zmartwień."

Historia o radości, bólu, rozczarowaniach, sukcesach, wielkich nadziejach, chwilach zwątpienia i wybuchach euforii. O ciężkiej pracy, latach poświęceń, o tym by zagrać na Camp Nou z "4" na plecach.

"Dla Francesca Fabregasa w oczekiwaniu na to, że za kilka lat zobaczę cię grającego z numerem "4" na Camp Nou, napisał Guardiola na koszulce pomocnika, kiedy ten był juniorem. Dwie najwybitniejsze "czwórki" Barcelony znów razem."

Ładnie wydana laurka osiągnięć FC Barcelony. Upamiętniająca wielkie sukcesy.

"Chwała. Wembley... Świątynia piłkarskiej tradycji jest pusta, naga. Barca po dziewiętnastu latach wróciła na miejsce, gdzie wygrała swój pierwszy Puchar Europy. Bramka została bez siatki. Pique wyciął ją na pamiątkę kolejnego triumfu i wspaniałego występu."

Przez zdjęcie ciężko oddać emocje. Jednak ten album ma w sobie coś, co nawet mnie, osobę, która nie jest wielkim fanem Barcy porusza i wprawia w zachwyt, zadumę, a nawet refleksję. Chcesz na chwilę przenieść się w świat wielkich sukcesów klubu z Katalonii? Chcesz choć na chwilę poczuć dreszczyk niesamowitych emocji? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, ta pozycja jest dla Ciebie.

"Prezent dla zmysłów, będący zarazem najlepszą pamiątką lat, o których nie chcemy zapomnieć"

Minusem tego małego dzieła jest mały format. Gdyby album był wielkości przynajmniej B5, zdjęcia prezentowałyby się jeszcze lepiej :)

Okładka książki Barca. Emocje / Fot. Wydawnictwo Sine Qua NonTytuł: Barça. Emocje
Autor: Jordi Cotrina (zdjęcia), Joan Domènech (tekst)
Barça. Emocje
Wydawnictwo: Sine Qua Non
Tytuł oryginału: Barça. Emocions
Tłumaczenie: Barbara Bardadyn
Data wydania: 20 marca 2013
Cena okładkowa: 49,90
Format: 169x212
Liczba stron: 240 kolorowych stron na kredowym papierze

Oficjalnym patronem książki jest serwis FCBarca.com.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.