108425 miejsce

Barcelona dopełniła formalności. Następna stacja - Madryt

FC Barcelona, czyli aktualni Mistrzowie Hiszpanii, pokonali w czwartek na Reyno de Navarra Osasunę 2:1, w ramach rewanżowego spotkania Pucharu Króla. W innym meczu Athletic Bilbao rozgromił 4:0 Albacete.

Sonda

Która para 1/4 finału Copa del Rey wydaje się być najciekawszą?

/ Fot. EPA/J.DIGESBarcelona zwyciężyła w rewanżowym spotkaniu w Pampelunie i mimo kiepskiej gry w pierwszej połowie, zdołała zmienić wynik meczu na swoją korzyść. Tuż przed przerwą na prowadzenie wyprowadził Osasunę Lekić. Po przerwie Blaugrana wzięła się za odrabianie strat i szybko strzeliła gola wyrównującego, a po wejściu Messiego - zwycięskiego. Alexis oraz Sergi Roberto swoimi trafieniami doprowadzili do stanu 2:1, a w całej rywalizacji 6:1.

Wiadomosci24 przeprowadziły po raz pierwszy nową relację na żywo. Tu przeczytasz więcej szczegółów z meczu Barcy z Osasuną

Athletic Bilbao także awansował do 1/4 finału Copa del Rey. Podopieczni Marcelo Bielsy rozgromili klub Andresa Iniesty - Albacete - 4:0.

Kto z kim i kiedy? Czyli rozpiska 1/4 finału:

Już za tydzień w środę odbędą się kolejne mecze Pucharu Króla. Hiszpanie nie zwalniają tempa i w ciągu najbliższych czterech tygodni mają się odbyć ważne spotkania tych rozgrywek.