Facebook Google+ Twitter

Bardziej salon aut niż Auto Show Poland

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-11-14 19:44

Rynek motoryzacyjny ze względu na kryzys - jak na zdjęciu - ciągle ma po wybojach i pod górę. Dla Auto Show Poland mam dwie zasadnicze oceny - dobrą i złą.

Auto Show Poland - po wybojach i pod górę / Fot. Jacek Andrzej KwiatkowskiDobra jest taka, że impreza w ogóle się odbyła, co przy tym stanie rynku było nie lada osiągnięciem. Zła informacja - używanie określania Auto Show Poland dla imprezy o tej wielkości i jakości jest poważnym nadużyciem. W mojej subiektywnej ocenie to był co najwyżej salon aut...

Statystyki ORGANIZATORA.

Auto Show Poland odbyło się w Warszawie w dniach 5-7 listopada. Według informacji otrzymanych od organizatorów w ciągu trzech dni targi odwiedziło 5.200 osób - w tym ok. 500 zaproszonych gości i 40 akredytowanych dziennikarzy. Jedną z największych atrakcji - konkurs dla zwiedzających, gdzie losowaną nagrodą był samochód Kia Picanto wygrał pan Zbigniew Polski z Lublina. Gratuluję - widać opłacało się przyjechać na wystawę aż z Lublina. Największą popularnością cieszył się dział Sport i Design - w plebiscycie na samochód Auto Show Poland, który najbardziej podobał się publiczności wygrał samochód Audi A8. Kolejno za nim uplasowała się KIA Sportage, następnie Porsche Panamera. Impreza towarzysząca - Design Forum zagościła podczas Auto Show Poland w celu uatrakcyjnienia formuły targów. Osobą prowadzącą był Pan Wojciech Sierpowski. Czynny udział w forum wzięło 20 osób.

Subiektywne PLUSY.

Ciekawy podział prezentowanych samochodów na 4 grupy tematyczne: SUV i Off-Road, Sport i Design, Citi oraz Bezpieczeństwo i Eco. Dzięki temu można było porównać różne marki w jednej klasie. Generalnie zdaniem zwiedzających było to doskonałe miejsce umożliwiające zapoznanie się z ofertą dealerów kilku marek w jednym miejscu i w stosunkowo krótkim czasie. Chcąc zrobić to "klasycznie", czyli zwiedzając kolejne salony trzeba by poświęcić na to kilka dni. Ciekawy pomysł na Design Forum z konkursem dla projektantów i rysujących, gdzie prowadzącym i oceniającym w konkursie był gość specjalny - Alessandro Maccolini, stylista Alfy Romeo. W działce organizatorów imprez motoryzacyjnych pojawiły się 3 firmy: wyścigi na 1/4 mili, tory gokartowe oraz imprezy integracyjno-off-roadowe Szczegóły już niebawem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.