Facebook Google+ Twitter

„BARDzo autorski wieczór” Koncert Piotra Bakala

„BARDzo autorski wieczór” - to najbardziej aktualny program, którego podstawą są utwory zawarte na płycie "Rozmnażanie zer", wybór piosenek z płyty "Obłoki" oraz najnowsze, które znajdą się na trzeciej płycie.

 / Fot. Klub RampaKlub Artystyczny Rampa zaprasza na: 

„BARDzo autorski wieczór” Koncert Piotra Bakala

2 czerwca 2012 godz.20:00

Piotr Bakal jest poetą, autorem, kompozytorem i piosenkarzem, a także organizatorem koncertów i festiwali, tłumaczem, dziennikarzem, autorem audycji radiowych. Niedawno obchodził 35-lecie swojej działalności artystycznej. Jest twórcą zaangażowanych songów i lirycznych ballad. W swoich tekstach mówi o sobie i otaczającym świecie.


To najbardziej aktualny program, którego podstawą są utwory zawarte na płycie "Rozmnażanie zer", wybór piosenek z płyty "Obłoki" oraz najnowsze, które znajdą się na trzeciej płycie. Muzycznie jest to propozycja bardzo różnorodna: od lirycznych ballad poprzez bossa novę, swing, country-rock, folk, aż po utwory rockowe. Teksty piosenek zawierają uniwersalne treści, prezentują wysoki poziom literacki (dostrzeżony m.in. w 1989 r. przez paryską "Kulturę"), są bardzo osobistą wypowiedzią twórcy na temat siebie samego i otaczającego świata.

Twórczość Piotra Bakala jest niezależna od przemijających mód. To  ten jej rodzaj, który się nigdy nie starzeje i zawsze skupia wokół siebie wiernych słuchaczy. Są to piosenki komunikatywne, o ciepłym klimacie, wysokim walorze poetyckim tekstów, charakteryzujących się dużą skrótowością, a nawet pewną aforystycznością formy. Piosenki autorskie, a więc osobiste, ale przecież dotyczące nas wszystkich.

więcej na www.klubrampa.pl

Rezerwacje:
mob: 509 37 09 26 
e-mail: rezerwacja@klubrampa.pl

Klub Artystyczny Rampa (Teatr Rampa)
ul.Kołowa 20
Warszawa

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.