Facebook Google+ Twitter

„BARDZO RODZINNE RANCZO” JUŻ W LIPCU NA KANALE NAT GEO PEOPLE

Rodzicielstwo to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie. Wie o tym małżeństwo Bullochów, które przyjmuje pod swój dach dzieciaki i młodzież w potrzebie, wychowując jak swoje własne potomstwo.

 / Fot. Nat Geo PeopleIch losy zostaną ukazane w serii dokumentalnej „Bardzo rodzinne ranczo”, która już od środy, 13 lipca zagości na antenie Nat Geo People.

Julie i Rusty Bulloch to niezwykła para, lubiąca zabawę i podejmująca się różnych zajęć, by związać koniec z końcem. Ona zajmuje się m.in. fotografią i organizacją atrakcji na przyjęcia dla dzieci, a on, oprócz bycia „złotą rączką”, trenuje lokalną drużynę futbolową. Łączą ich niezwykle wielkie serca oraz poczucie empatii w stosunku do potrzebującej, trudnej młodzieży. Mają dwójkę biologicznych dzieci, ale na swoje ranczo przyjmują tych, którzy znaleźli się w nieciekawej sytuacji życiowej… łącznie przez ich dom przewinęło się już 25 dzieciaków! Zapewniają im dach nad głową, wsparcie psychiczne i poczucie bezpieczeństwa, pomagając wyjść na prostą.

Dzięki Bullochom, dzieciaki mają możliwość skupić się na nauce oraz zasmakować życia w normalnej, kochającej rodzinie. Pomagają im w życiu, ale także, jak dobrzy rodzice, wymagają pomocy na ranczu. Poprzez swoje podejście, dają im motywację do zmiany życia na lepsze.

„Bardzo rodzinne ranczo”, premiery w środy, od 13 lipca, o godz. 22.00 na kanale Nat Geo People.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.