Facebook Google+ Twitter

Bardzo ślisko na ulicach Wrocławia. Wciąż intensywnie pada śnieg

Od wczesnych godzin popołudniowych we Wrocławiu intensywnie pada śnieg. Sytuacja pogarsza się o tyle, że miejscami pada również marznący deszcz. Jazda w takich warunkach to prawdziwe wyzwanie.

 / Fot. Fot. Marek Bachorski-RudnickiWe Wrocławiu jeszcze rano nic nie wskazywało na tak intensywne opady śniegu i śniegu z deszczem. Temperatura utrzymywała się w okolicach zera i na jezdniach oraz poboczach tworzyły się ogromne marznące kałuże.

Po południu pogoda załamała się i zaczął intensywnie sypać śnieg przechodzący w marznący deszcz. Sytuacja na drogach pogorszyła się jeszcze bardziej, gdy temperatura spadła poniżej zera. Z soboty na niedzielę ma spaść nawet do - 9 stopni.

Na wrocławskich drogach szybko utworzyły się oblodzenia, co spowodowało, że wielu kierowców zostało taką sytuacją całkowicie zaskoczonych. Pomimo soboty, na wrocławskich drogach zwłaszcza w okolicach wiaduktów można było zaobserwować wielu użytkowników dróg próbujących podjechać pod górę. / Fot. Fot. Marek Bachorski-Rudnicki

Na ulicę Wrocławia skierowano pługopiaskarki. Jednak sytuacja nadal jest groźna, gdyż na jezdniach tworzy się gołoledź. Doszło już do kilkunastu niegroźnych stłuczek.

Zima we Wrocławiu / Fot. Fot. Marek Bachorski-RudnickiWedług moich szacunków w tej chwili w mieście spadło około 10 cm śniegu i nadal szybko go przybywa. Spowodowało to znaczne utrudnienie na drogach. Dodatkowo jest bardzo ślisko i mgliście, bo padający śnieg bardzo mocno ogranicza widzialność. Miejscami spadła ona nawet do kilku metrów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.