Facebook Google+ Twitter

BARRY WHITE Show & Pleasure Unlimited Orchestra

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-10-25 12:27

The Barry White Show to niesamowity hołd dla jednego z największych wokalistów, autorów tekstów i showmanów, jakich świat widział, dla człowieka, którego muzyka wpłynęła na pokolenia i która jest wciąż tak samo popularna, jak w latch 70-tych.

BARRY WHITE Show & Pleasure Unlimited Orchestra / Fot. MakroconcertNajbardziej znane przeboje legendy soulu, jak: Can't Get Enough Of Your Love Baby, You’re The First, The Last, My Everything, czy Let The Music Play wykonywane są bezbłędnie przez pochodzącego z Kalifornii głównego wokalistę grupy, który wyglądem, zachowaniem na scenie i przede wszystkim swoim ciepłym i wibrującym barytonem do złudzenia przypomina Barry’ego White’a. To jedyny artysta na świece, który nie tylko został zaakceptowany przez Glodean James - wdowę po Barrym - do wykonywania utworów jej zmarłego męża, ale dostał jej całkowite błogosławieństwo. Towarzyszy mu orkiestra Pleasure Unlimited Orchestra, kierowana jest przez Jamesa Simpsona - światowej klasy muzyka i producenta, który założył ją właśnie po to, aby jak sam mówi - „muzyka Barry’ego nie została nigdy zapomniana”.

The Barry White Show wszędzie wzbudza zachwyt i podziw wśród publiczności. Wystarczy przeczytać kilka cytatów z europejskich gazet, aby się o tym przekonać: Największe przeboje Barry’ego White’a wykonane z wielką precyzją, namiętnością i pełnym szacunkiem dla oryginału. (Il Manifesto), Przygotuj się na noc pełną miłości. Ten koncert jest jak randka z marzeń. (Die Zeit), Show to idealna propozycja dla zakochanych. Na żadnym koncercie nie znajdziecie tak dużej dawki miłości i namiętności. Muzyka Barry’ego jest jak afrodyzjak! (Guardian), Niezapomniany wieczór- największe przeboje Barry’ego White’a, świetna muzyka, doskonałe wykonanie, zahipnotyzowana publiczność. (L'Echo).

Barry White urodził się w 1944 roku w Texasie, ale dorastał w przestępczej dzielnicy Los Angeles, doświadczając przemocy, dyskryminacji, przestępczości i nienawiści, a nawet pobytu w więzieniu. Na szczęście udało mu się uciec od tego wszystkiego w kierunku miłości jego życia - muzyki. Początkowo występował w różnych grupach, ale pod koniec lat 60tych skupił się na pracy solowej i pisaniu tekstów.

Jego kariera potoczyła się błyskawicznie - wszystko co napisał, wyprodukował, czy wykonał - odnosiło sukces. Jego niewiarygodne ciepło, pełen emocji głos i teksty piosenek, zawsze o miłości, spowodowały, że zaczęto go nazywać Mister Love. W połowie lat siedemdziesiątych założył "Love Unlimited Orchestra", dla której napisał w ciągu 3 lat muzykę na jedenaście albumów, z których większość pokryła sie złotem i platyną. Kolejny boom na Barry’ego Withe’a nastąpił w latach 90tych. Dzięki odświeżonym utworom z lat 70tych oraz zupełnie nowym przebojom ponownie wspiął się na szczyt - w 2000 roku otrzymał dwie nagrody Grammy za album Staying Power.

Barry White był znakomitym tekściarzem i genialnym wokalistą. W ciągu swojej kariery nagrał prawie 150 złotych i platynowych albumów, które sprzedały się w ilości 100 milionów egzemplarzy, a liczba ta stale rośnie. Nazywany Królem Soulu i muzycznym afrodyzjakiem, a to za sprawą swojego wibrującego, ciepłego i wypełnionego uczuciem głosu oraz pięknych tekstów o miłości. Stał się ikoną popkultury, a jego muzyka zapisała się na stałe na kartach muzycznej historii.

The Barry White Show jest wspaniałym hołdem złożonym temu genialnemu artyście i jego nieśmiertelnej muzyce. Największe utwory White’a, wykonane perfekcyjnie przez świetną grupę muzyków i wokalistów i w doskonałych aranżacjach powodują, że wieczór spędzony na koncercie porusza do głębi i na długo zapisuje się w pamięci fanów amerykańskiej gwiazdy soulu. Zamknij oczy, pozwól muzyce grać i przygotuj się na noc pełną miłości... Noc wypełnioną Barry Whitem.

ZAPRASZAMY!

Wiadomości24.pl są patronem medialnym wydarzenia.

TERMIN I MIEJSCE

Warszawa: 28.12.2010r. godz. 20.00, Sala Kongresowa
Ceny biletów: 250zł, 200zł, 170zł, 130zł, 100zł, 70zł
Punkty sprzedaży:
Bileterie EMPiK (22) 222 06 05
Sala Kongresowa (22) 656 72 99
CH Promenada (22) 611 39 39
SHORTCUT (22) 692 14 30
Sieć SELECTOURS (22) 652 06 35–36
Sieć Media Markt (22) 573 02 50
Sieć Saturn Planet (22) 591 82 52
Sieć RUCH (22) 552 13 13

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.