Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11135 miejsce

Bartek Szromek – Mistrz Polski w Karate Kyokushinkai

O Karate Kyokushin rozmawiam z Mistrzem Polski Bartkiem Szromkiem.

Bartek i jego trofea / Fot. Krystyna UrbańczykBartek jest młodym utalentowanym sportowcem, który swoją drogę ze sztuką karate zaczął w wieku 7 lat. W pokoju tego młodego 23-letniego chłopaka znajduję się ponad 60 pucharów i medali. Są one wynikiem 13-letniej ciężkiej pracy. Wśród trofeów są m.in. medale Mistrzostw Polski, Mistrzostwa Śląska oraz nagrody dla najlepszego zawodnika Mistrzostw Polski. Bartek Szromek pochodzi z Katowic z dzielnicy Giszowiec, a jego sukcesy zostały zapoczątkowane w klubie TKKF Czarni, Bartek w pozycji walki / Fot. Krystyna Urbańczykktórego Dariusz Łyczko jest trenerem do dnia dzisiejszego. Te sukcesy spowodowały, że nasz bohater planuje założyć swoją sekcje i uczyć młodzież. Jego problemem są jedynie sprawy formalne związane z brakiem uprawnień do prowadzenia zajęć. Trzeba też przyznać, że droga karate pomogła w Bartek w japońskim karate-gi, w kopnięciu yokogeri jodan / Fot. Krystyna Urbańczykjego życiu prywatnym. Dzisiaj jest szanowanym pracownikiem jednego z największych salonów samochodowych w Polsce, a także menagerem znanej modelki, prezenterki i fotomodelki Marii Urbańczyk, z którą i w tej dziedzinie chce osiągnąć sukces.

Co potrzebujesz do otworzenia szkoły karate?
Planuje to zrobić w najbliższej przyszłości, jednak potrzebuje do tego jeszcze ukończenia kursu trenerskiego w zakresie Karate Kyokushinkai, który jest przeprowadzony w Lublinie i trwa 2 tygodnie (koszt kursu to ok. 3 tys.zł).

Jakie masz plany na najbliższą przyszłość? Najbliższa przyszłość to realizacja planów zawodowych zarówno tych związanych z branżą samochodową, jak i modelingową.

Dziękuję za rozmowę i życzę wielu sukcesów na drodze sportowej, jak i w życiu osobistym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.