Facebook Google+ Twitter

Bartosz Słatyński "Będę Sobą" / nowy singel

"Będę sobą" to kolejna piosenka promująca debiutancką płytę Bartosza Słatyńskiego (ex-Penny Lane, Avalanche) zatytułowaną "Mały Ktoś".

 / Fot. materiały prasoweNa solowej płycie Bartosza Słatyńskiego pt. "Mały ktoś" znalazło się 11 pop-rockowych utworów. Będzie ją promowała ogólnopolska, jesienna trasa koncertowa, która obejmie 20 miast. Jak opowiada sam autor o utworze "Będę sobą": "Jest to tekst o pewnych wartościach, którymi powinien kierować się dojrzały (choć dojrzewamy codziennie) człowiek. O odpowiedzialności prostymi słowami. Wiem, że zawsze byłem sobą i sobą pozostanę".

Bartosz Słatyński - muzyk instrumentalista, kompozytor, autor tekstów. Liczne nagrody i wyróżnienia na lokalnych i ogólnopolskich przeglądach muzycznych. Od 2002 roku w składzie Avalanche. Grand Prix Ogólnopolskiego Festivalu w Lidzbarku Warmińskim w 2003 roku. 3 miejsce w Debiutach opolskich w 2005 roku i kontrakt płytowy z MJM Music PL. Zaproszony do mysłowickiego składu Penny Lane, gdzie występował obok muzyków z popularnych zespołów Myslovitz i Negatyw. Kontrakt z wytwórnią EMI i niemal równoczesne wydanie 2 płyt długogrających z których jedna została nominowana do Fryderyka 2006 w kategorii alternatywny album roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

O clipie muzycznym Bartosza Slatyńskiego powiem tylko tyle,że jak na muzykę alternatywna ma przyjemne dla ucha brzmienie i ciekawy tekst o dążeniu człowieka do szczęścia. Najwazniejsze to być sobą w dążeniu do tego celu ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.