Facebook Google+ Twitter

Barwy Rocka w łódzkim klubie Wytwórnia. Fotorelacja

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-04 21:28

W sobotni wieczór 3 grudnia, po raz kolejny łódzka publiczność zgromadziła się na wyjątkowym festiwalu: "Barwy Rocka - Łódzka Scena muzyczna".

Łódzkie Barwy Rocka / Fot. Fot. Małgorzata WójciakProjekt ten powstał z inicjatywy Artura Pachulskiego. Zaś za organizację tego wydarzenia odpowiedzialna jest Fundacja Dom Muzyki. Głównym założeniem tego festiwalu jest zaprezentowanie publiczności w całym kraju dorobku artystycznego zespołów rockowych pochodzących z Miasta Łodzi. Na deskach Klubu Wytwórnia zagościły trzy łódzkiej zespoły: Normalsi, Lemon Dog i Kumpel z Podwórka.

Barwy Rocka / Fot. Fot. Małgorzata WójciakJako pierwszy kilka minut po godzinie 20 pojawił się zespół Kumpel Z Podwórka, by rozgrzać zgromadzoną publiczność przed występem gwiazdy głównej.

Ten młody zespół całkiem nieźle sobie radzi na naszej rodzimej scenie i patrząc na nich wydaję się, że już się na niej zadomowili. Zespół został ciepło przyjęty przez publiczność a melodyjne utwory po kilku minutach porwały do zabawy młodzież znajdującą się przy scenie. Brzmienie zespołu określa się mianem rock’n’rolla i alternatywny.

Łódzkie Barwy Rocka / Fot. Fot. Małgorzata WójciakMinęła godzina 21, i na scenie pojawiła się grupa Marcina Molendy. Bandu Lemon Dog nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, mają już sporą rzeszę fanów. Panowie od razu zaczęli energicznie… Podczas ich występu na set liście pojawił się cover Republiki

„Tak tak to ja”. Zagrali również swoje największe hity. Ich występ zaliczam do bardzo udanych, zdecydowanie panowie dali z siebie sto procent na scenie. Doceniła to także publiczność, licznie gromadząc się przy scenie i świetnie się bawiąc.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tak, to prawda lewa strona dawała radę, a przy normalsach środek tłumu również ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jakub
  • Jakub
  • 04.12.2011 22:04

"Zespół został ciepło przyjęty przez publiczność a melodyjne utwory po kilku minutach porwały do zabawy młodzież znajdującą się przy scenie"

Tu chyba mowa o nas :D Byliśmy po lewej stronie od widoku widowni :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.