Facebook Google+ Twitter

"Barwy Wolontariatu" po raz dziesiąty. Zgłoszenia jeszcze trwają!

Do 30 listopada można zgłaszać wolontariuszy którzy na co dzień pomagają wielu ludziom, do konkursu "Barwy Wolontariatu". To już dziesiąta edycja konkursu.

http://wolontariatwsporcie.pl/index.php?str=9&id=23 . Logo Centrum Wolontariatu. / Fot. http://wolontariatwsporcie.pl/index.php?str=9&id=23Konkurs organizowany przez Sieć Centrów Wolontariatu.

Na stronie poświęconej konkursowi czytamy: "Organizując Konkurs, zależy nam aby pokazać wielobarwność działań społecznych i aktywność wolontariuszy, tych którzy pomagają np. w pracach biurowych, jak i tych którzy biorą udział w terapiach dzieci niepełnosprawnych, ochotników, którzy pomagają w organizacji wydarzeń okolicznościowych, konferencji, udzielają porad prawnych, jak i tych którzy na co dzień odwiedzają pensjonariuszy hospicjów i szpitali."

Zgłoszenia do konkursu należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym we właściwym do miejsca zamieszkania centrum wolontariatu.

Na tym etapie kapituła dokona wyboru dziesięciu nominowanych do wyróżnienia wolontariuszy, spośród których w czasie gali, wyłonionych zostanie trzech zwycięzców. Uroczysta gala kończąca konkurs planowana jest w lutym 2010.

Zasady konkursu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

wolontariat to nie tylko pomaganie ludziom to tez pomaganie np schroniskom dla zwierząt , ale zacny cel zacny i powarzny pozdrawiam i przepraszam za małą dygresję

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.11.2009 14:11

Ludzi zajmujących się wolontariatem podziwiam i ogromnie cenię, dlatego właśnie że sa to przeważnie młodzi, wspaniali ludzie. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.