Facebook Google+ Twitter

„Barwy Wolontariatu” – zgłoszenia tylko do dziś

Tylko do czwartku organizacje pozarządowe i instytucje publiczne z całej Polski mogą przysyłać zgłoszenia do ogólnopolskiego konkursu "Barwy Wolontariatu". Wyłonienie tegorocznych laureatów nastąpi 10 grudnia podczas Gali Wolontariatu.

Statuetka konkursu Konkurs skierowany jest do wolontariuszy i osób korzystających z ich pomocy, przedsiębiorstw, które realizują program wolontariatu pracowniczego, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, współpracujących z wolontariuszami.

Najlepsi wolontariusze wybierani będą w następujących kategoriach: pomoc społeczna i ochrona zdrowia , edukacja, sport, kultura , pomoc osobom niepełnosprawnym , ekologia , rozwój lokalny i demokracja , wolontariat pracowniczy.

Anna Paprocka, laureatka lokalnej edycji

Do 30 października 2006 roku poszczególne Centra wyłonią lokalnych laureatów konkursu. Wyniki konkursów lokalnych zostaną następnie przesłane do Centrum Wolontariatu w Warszawie, gdzie Kapituła Ogólnopolska do 13 listopada 2006 roku wybierze ogólnopolskich zwycięzców. Ich ogłoszenie nastąpi 10 grudnia br. podczas uroczystej Gali Wolontariatu w Warszawie, w trakcie obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Jak dokonać zgłoszenia?

Kandydatów do konkursu należy zgłaszać za pomocą formularza drogą listowną, elektroniczną lub osobiście do właściwego ze względu na obszar działania Centrum Wolontariatu . Decyduje data wpłynięcia formularza!

Więcej informacji:
www.wolontariat.org.pl

 

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.