Facebook Google+ Twitter

Basia samotnie wychowuje niepełnosprawnego Patryka

Patryk należy do Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Każdy dzień Basi i jej niepełnosprawnego syna wygląda podobnie. Rano zawozi MKS-em o 8.20 Patiego do szkoły specjalnej (uczęszcza do 1. klasy Gimnazjum życia).

Pozostaje na zajęciach do 12 godziny, potem obiad na stołówce i wracają MKS-em do domu w Mielcu.

Ponieważ ostatnio nasiliły się dolegliwości choroby, Pati ma w klasie swój materac, gdzie może pospać i dojść do siebie.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób, pomocy Stowarzyszenia i ofiarnych wpłat darczyńców już otrzymali zamówiony Aparat CPAP,który pomaga Patrykowi przespać noc i w miarę normalnie funkcjonować.

Tak w skrócie wygląda ich normalny dzień ,gdzie mają dużo ograniczeń i czasami spacer z psem jest dla chorego Patryka radością,ale zarazem dużym wysiłkiem.

Matka i syn korzystają z tych "lepszych dni",cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Ponieważ Barbara wychowuje Patryka sama, jest mi czasami bardzo ciężko.


Patryk / Fot. Plakat dla PatrykaDzięki wpłacie jednej osoby na subkonto Patryka,będzie można spełnić jego marzenie i wybrać Turnus Rehabilitacyjny ,na którym nie był od 2 lat(!)

Mama chłopca apeluje do serc podatników o 1% i ma nadzieję ,że nie zawiodą.http://www.dzieciom.pl/8899

Do tej pory jakoś dawali sobie radę,( mama chorego chłopca pozbyła się dorobku życiowego) niestety teraz muszę już prosić o pomoc ludzi dobrej woli.

Bez ich pomocy nie dadzą sobie rady.Tylko dla zainteresowanych losem rodziny.
http://www.patryk-jaszcz.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.