Facebook Google+ Twitter

Baśniowy bal charytatywny dla najmłodszych krakowian

W sobotnie popołudnie, 12 października o godzinie 16:00 Preston Centre przy ul św. Anny 2 w Krakowie zamieni się w baśniową krainę, w której spełniają się dziecięce marzenia.

 / Fot. fundacja czas dzieciTaneczne pląsy i gwarne zabawy będą okazją do zbiórki pieniędzy dla podopiecznych Fundacji Czas Dzieci. To doskonała okazja, by wesoło spędzić czas z całą rodziną, a najmłodszych uwrażliwić na potrzeby innych ludzi.
Maluchy będą mogły wkroczyć w świat fantazji w nietuzinkowych przebraniach, które w czarodziejskiej garderobie przygotują dla nich modystka, fryzjerka i wizażystka. Animowane zabawy i konkursy muzyczne będą doskonałym lekiem na nudę jesiennego popołudnia. Wielbiciele sztuk plastycznych wezmą udział w warsztatach kaligrafii lub sami staną się modelami niezwykłych portretów. Dla wszystkich łasuchów przygotowana zostanie degustacja magicznych eliksirów oraz słodka niespodzianka. Atrakcje i warsztaty dla najmłodszych uczestników balu zapewnią profesjonalni animatorzy z Anikina, Kaligrafu, Sztukolotni oraz ŻyWej Pracowni. Słodki poczęstunek przygotuje Cukiernia Michalscy – Małgorzata Michalska, zaś bajkową krainę stworzy dla milusińskich Preston Cenrte.
Doskonała zabawa dla najmłodszych będzie okazją do zbierania wolnych datków na rzecz podopiecznych Fundacji Czas Dzieci. Pozyskane środki będą miały na celu wsparcie w dostępie do edukacji i projektów kulturalnych dzieci z terenów peryferyjnych o niskim statusie materialnym.
Wstęp jest bezpłatny, jednakże ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja pod adresem: biuro@czasdzieci.pl. Prosimy o podanie ilości członków rodziny, którzy będą obecni na balu, oraz wieku dzieci.
Informacje na temat imprezy: www.czasdzieci.pl/krakow/wydarzenia/id,5264095e.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.