Facebook Google+ Twitter

"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" trafi na ekrany 1 kwietnia. Przygotowano specjalną wersję filmu dla kin IMAX

1 kwietnia trafi na ekrany film "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Kinowy hit, który zarobił już około pół miliarda dolarów można zobaczyć nie tylko na tradycyjnych ekranach. W kinach IMAX widzowie zobaczą o 26 proc. więcej obrazu.

 / Fot. materiały prasowe (aip)Nadszedł czas wyboru, po czyjej stoisz stronie! Już 1 kwietnia "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" wejdzie na ekrany kin w całej Polsce. Gratka dla największych fanów obywatela Gotham City i przybysza z Kryptonu! Wybrane sekwencje hitu sfilmowano kamerami IMAX, by przenieść widzów w samo centrum starcia superbohaterów. Na ekranach kin IMAX widzowie zobaczą o 26 proc. więcej obrazu.

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości to konfrontacja ikon science-fiction – starcie siły i unikalnych gadżetów najznamienitszego obywatela Gotham City z nadludzkimi zdolnościami człowieka ze stali, wspieranym imponującymi efektami specjalnymi.

 / Fot. materiały prasoweWybrane sekwencje filmu Zacka Snydera zostały nakręcone za pomocą precyzyjnych kamer IMAX. Efekty są widoczne w wersji, przeznaczonej na krystaliczne, aktywne akustycznie ekrany o formacie 1.9.

Prawdziwi wyznawcy superbohaterów – obywatela Gotham City i przybysza z Kryptonu – mogą też wybrać ucztę zmysłów, serwowaną w rewolucyjnej technologii 4DX™.Dzięki aktywnym, ruchomym fotelom, grze świateł i wiatru, widzowie poczują na własnej skórze zamrażający oddech i nadludzką szybkość Supermana czy ogromną siłę „człowieka-nietoperza”, mogącą wzruszyć mury i… kinowy fotel.

Superman (Henry Cavill) przybywa do Gotham, prowokując walkę z rycerzem miasta, Batmanem (Ben Affleck). Wobec konfliktu między superbohaterami, na horyzoncie pojawia się nowy, groźniejszy wróg. Ludzkość staje w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa.

Maciej Badowski (aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.