Facebook Google+ Twitter

"Battlefield: Bad Company 2". Pogromca "Modern Warfare 2"?

Na 5 marca zaplanowana jest premiera gry "Battlefield: Bad Company 2". Po beta testach kilka dni temu pojawiło się w sieci demo. Czego możemy się spodziewać po nowym tytule?

Screen z gry Battlefield: Bad Company 2. Czołgi na polu bitwy. / Fot. Electronic ArtsW tym roku czeka nas prawdziwy wysyp tytułów, które niewątpliwie sprawią, że niejeden gracz nie będzie spał po nocach, a sąsiedzi go znienawidzą. Jedną z takich gier będzie niewątpliwie "Battlefield: Bad Company 2", która może stać się pogromcą "Call Of Duty: Modern Warfare 2".

Początkowo podchodziłem do gry z dystansem zwłaszcza, że nie udało mi się załapać na kod do beta testów na Playstation 3. Dystans wynikał również z tego, że po przebudzeniu z kilkuletniego multimedialnego letargu i zachłyśnięciu się "Modern Warfare 2" nie przypuszczałem, że można zrobić jeszcze bardziej ekscytującą grę. Po pobraniu dema dowiedziałem się w jak dużym byłem błędzie.

Zawartość demaW wersji demonstracyjnej mamy do dyspozycji jedną mapę w trybie multiplayer. Oprócz tego kilka rodzajów żołnierzy, którymi będziemy walczyć.

Pierwsza klasa to Assault. Jest ona wyposażona w lekki karabinek z granatnikiem oraz pistolet automatyczny. Jako wyposażenie dodatkowe gracz otrzymuje zapasy dodatkowej amunicji, którą może wykorzystać razem z innymi członkami drużyny.

Kolejną opcją jest Engineer. Tutaj również otrzymujemy karabinek i pistolet automatyczny. Oprócz tego mamy także do dyspozycji ręczną wyrzutnię rakiet RPG-7. Warto nadmienić, że konstrukcja ta powstała w ZSRR i ze względu na swoją niską cenę jest używana na polach bitwy w krajach trzeciego świata oraz bliskiego wschodu. Szczególnie upodobali ją sobie partyzanci i terroryści. W grze posłuży nam do eliminowania pojazdów oraz niszczenia budynków. Specjalnością inżyniera w wersji demonstracyjnej jest możliwość naprawiania uszkodzonych przez pociski nieprzyjaciela pojazdów.

Trzecia specjalność to Medic. Na wyposażeniu otrzymujemy karabin maszynowy oraz pistolet automatyczny. Wyposażenie dodatkowe stanowią apteczki, które możemy pozostawić na ziemi aby inni gracze mogli się zregenerować. Oprócz tego mamy także do dyspozycji defibrylator. W grze służy on do wskrzeszania zabitych graczy aby nie musieli czekać na odrodzenie.

Czwarta i ostatnia opcja to Recon. W przypadku zwiadowcy dostajemy karabin snajperski oraz pistolet automatyczny. Ponadto można podkł,adać ładunki C4.

Oczywiście możemy odblokowywać nowe rodzaje broni, ale jak to bywa w wersjach demonstracyjnych, tak i tutaj ich ilość jest ograniczona.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Single player też ma być, ale nie znam historii, nigdzie nie znalazłem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.02.2010 16:20

A czy ta gra będzie też miała część z sensowną fabułą, jak w COD Modern Warfare 2?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.