Facebook Google+ Twitter

Bauagan Mistrzów w łódzkiej "Wytwórni"

W najbliższą środę, 17 grudnia, w ramach cyklu "Wytwórnia osobliwości" łódzkiej publiczności zaprezentuje się zespół Bauagan Mistrzów.

Okładka płyty "Plac zabaw" zespołu Bauagan Mistrzów / Fot. Bauagan MistrzówBauagan Mistrzów odważnie deklaruje: "Na przekór powszechnie panującej modzie powielania stylów muzycznych, my tworzymy swoje, nie boimy się innowacji, oryginalności i nie popadania w schematy".
Bezkompromisowość i radość, którą członkowie zespołu czerpią z grania sprawia, że ich koncerty cieszą się ogromnym powodzeniem i przyciągają coraz szersze rzesze wielbicieli.

Bauagan Mistrzów został założony przez kontrabasistę Norbulla i początkowo istniał jako projekt skupiający zaprzyjaźnionych muzyków ceniących improwizacje w okolicach jazzu i hip-hopu. Połączenie żywych instrumentów z gramofonami, podszyte wokalami, wykluło się trzy lata temu w warszawskim klubie Aurora. Po zdrowym okresie rozkwitu w przeróżnych klubach i składach, Bauagan stal się skrystalizowanym zespołem o stałym składzie osobowym. W obecnej formie Bauagan dojrzał do w pełni zaaranżowanych utworów, oscylujących stylistycznie miedzy jazzem, muzyką klubową, ragga i współczesnym hip-hopem. Tą unikatową mieszankę nazwali "miedzystyl".

Koncert odbędzie się środę, 17 grudnia, w Klubie "Wytwórnia", przy ul. Łąkowej 29. Początek występu o godz. 20. Bilety w przedsprzedaży w cenie 12 zł (8 zł z Kartą Wytwórnia) do nabycia w klubie "Wytwórnia", w "CIK-u" ul. Piotrkowska 102a i "Strefie biletów" ul. Piotrkowska 59, oraz za pośrednictwem serwisów internetowych: www.eventim.pl, www.ticketpro.pl lub bezpośrednio przed występem w cenie 12 zł.

Więcej informacji: www.bauagan.com i www.myspace.com/bauagan

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.