Facebook Google+ Twitter

Baw się z Markiem Krajewskim

Z okazji obchodów 60-lecia istnienia firmy Empik, 4 października na ulicach Wrocławia odbędzie się gra terenowa „Morderstwo w Breslau”. Gościem będzie pisarz Marek Krajewski.

Cała zabawa będzie oparta na wątkach powieści książek krajewskiego: „Śmierć w Breslau”, „Widma w mieście Breslau” oraz „Dżuma w Breslau”. Rozpoczęcie będzie miało miejsce o godz. 12.00 na scenie w Empiku w Rynku, natomiast reszta zabawy będzie się toczyć na Śródmieściu oraz w okolicach Rynku w mrocznych zakamarkach, piwnicach i podwórzach...

Uczestnicy zabawy będą podzieleni w zespoły 2-3 osobowe i będą mieli za zadanie rozwiązanie zagadki kryminalnej. Poszlaki będą sukcesywnie zdobywać po drodze, a za każdą z poszlak grupom zostaną przyznane punkty. Wygra drużyna, która zdobędzie ich najwięcej w jak najkrótszym czasie. Śledczym po piętach będzie deptało gestapo, a do rozwiązania zagadki potrzebny będzie spryt i znajomość książek wrocławskiego autora.

Na zakończenie zabawy o godz. 16.00 uczestnicy spotkają się w Empiku z Markiem Krajewskim. Zwycięzcom zostaną wręczone nagrody.

Zapisy do gry przyjmowane są na stronie:www.exploringwroclaw.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.