Facebook Google+ Twitter

Bayern rozgromiony, Liverpool przegrał w 5 min.

Liverpool prowadził z Chelsea, ale w 2. połowie stracił dwie bramki w 5 minut i niespodziewanie uległ londyńskiej Chelsea 1:3. W drugim ćwierćfinale Barcelona zdemolowała monachijski Bayern 4:0 i podobnie jak "The Blues" o awans może być w miarę spokojna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Zasadnicza róznica polega na tym, ze Karina Duczyńska pracuje za pieniądze, więc mogłaby się odrobine wysilić. Chłopaki z redakcji sportowej nie dostają za swoją pracę ani grosza, więc dopingowanie o czas nie do końca tu pasuje... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

oczywiście Pawle szybkość jest ważna. Ale napisanie relacji dłuższej o 500% i pełniejszej dającej minimum informacji zajęłoby najwyżej 3-4 minuty więcej. i zgadzam się z milan1899, jesli ktoś zobaczy takie coś jak tutaj, możliwe jest ze uzna tę stronę za nędzną i wiecej z niej nie skorzysta.

Co do szybkości to oczywiście można pisać relację w trakcie oglądania meczu, ja tak kilka razy zrobiłem. Teksty nie zawierały błędów i nie były zwracane do mnie tylko publikowane bez poprawek. tak. mecz kończył się chyba około 22:00 o 22:05 tekst był gotowy ale oczywiście opublikowano go o ... 11 następnego dnia. wiec nie mów mi o szybkości jeśli redakcja nie spieszy się z publikacją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pozwolisz, że zostanę przy sowim zdaniu obserwując ruch internautów i czytając choćby takie analizy jak
http://www.diagnozainternetu.org/ albo pracę magisterską o serwisie link link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Racja, Pawle, jak najszybciej. Ale jeśli ktoś napotka na taki opis meczu, to następnym razem może już tutaj nie zajrzeć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mała lekcja. Wojtek. 14 minut po niniejszym (spóźnionych dwóch zdaniach)? To wieczność... Czas, czas, czas. Dziś jeśli mecz się kończy niemal natychmiast relację można znaleźć w każdym serwisie i to nie tylko sportowym. Roboty Googla indeksują naszą stronę bardzo często. Jeśli zamieszczasz relację dużo później niż inni skazujesz się na to, że będziesz mieć mniej czytelników. Chyba po to też piszesz? Nie tylko dla własnej satysfakcji, ale by się ktoś od Ciebie czegoś dowiedział. Serwisy contentowe (czytaj informacyjne) muszą pamiętać, że coraz większą rolę odgrywa dziś Google. Wydawcy amerykańscy oficjalnie przyznają, że od 30 do 50 % ruchu generuje Google. Więc chcesz być czytany pisz lepsze tytuły i zamieszczaj info. jak najszybciej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nawet w tytule jest błąd. Brakuje przecinka, albo kropki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawle, pamiętaj że z każdej krytyki jest jakaś nauka i jakaś lekcja, więc krytykować trzeba. Krytykę też trzeba umieć budować ale i przyjmować. Od tego miedzy innymi jest pole pod tekstem.

Co do Ligi Mistrzów, przydział był na forum zrobiony. W zakładce "dział sportowy przeczytaj zanim napiszesz."
oba mecze zostały opisane. jeden opublikowany 14 minut po niniejszym, a drugi wklejony rano.
Ale nawet jeśli ktoś chciał od razu oznajmić czytelnikom wiadomości24 coś o meczu lub meczach LM to wymaganym minimum jest napisanie:
- gdzie był mecz;
- kto wygrał;
- kto strzelał bramki. Takie notki jednak to specjalność onetu, a chyba nasz dział sportowy aspiruje do bycia lepszym i bardziej poczytnym niż wieśniacki onet w którym nawet najkrótsze notki są okraszone masą błędów faktograficznych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wojciechu, Milanie, Natalio. Pani redaktor ma dziesiątki innych obowiązków, żadne to wytłumaczenie, ale kto był modratorem obywatelskim 1 kwietnia wie ile pracy jest przy tekstach. Ponieważ nikt nie nadał tego newsa (nawet IAR) napisała dwa zdania. Krytykować łatwo samemu napisać dużo trudniej :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ulala to pani redaktor zaszalała... Żenada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ha ha, tekst złożony z samej zajawki xD
Mocne!
Nawet nie wiadomo, jaki był wynik w meczu LFC - Chelsea ;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.