Facebook Google+ Twitter

"Bazgroł" z Koluszek oszpecił całą Łódź

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2009-12-09 09:30

Zakochany "Bazgroł" z Koluszek oszpecił elewacje w całym mieście. Zakochany koluszkowianin od kilku dni "ozdabia" ściany budynków wyznaniami miłosnymi. O swoim uczuciu napisał już m.in. na murze jednego z marketów, aptece, a nawet na koluszkowskim dworcu kolejowym. Wielkiego malowidła nie sposób też nie zauważyć na jezdni przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkańcy spekulują, że tu pewnie mieszka obiekt westchnień grafficiarza.

 / Fot. Express IlustrowanyNa budynku, którego właścicielem jest sieć marketów, napis jest szczególnie duży. Wielkie czerwone litery głoszą: "Słuchaj, skarbie, jesteś dla mnie wszystkim". Tuż obok, w obwódce w kształcie serca, jest wypisane imię adresatki wyznania "Ania".

- Nie wiem, czy byłabym zadowolona z takiego amanta - przyznaje pani Jadwiga z ul. Brzezińskiej w Koluszkach. - To bardziej chuligan niż romantyk.

Więcej na stronie Exspressu Ilustrowanego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

hhfanatyk
  • hhfanatyk
  • 01.05.2011 02:26

z jakiej racji nazywasz tego gościa grafficiarzem skoro nie wykonał żadnego graffiti ? BAZGROŁY NA MURZE , NAPISY "HWDP" , "LEGIA PANY" , "KC ANIU" TO NIE JEST GRAFFITI!!! DEBILE NAUCZCIE SIĘ W KOŃCU ŻE GRAFFITI TO SZTUKA ŚCIŚLE POWIĄZANA Z KULTURĄ HIP HOPU!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.