Facebook Google+ Twitter

Bazylea stolicą zegarmistrzostwa

W dniach 18-25 marca w Bazylei odbędzie się 37. edycja najważniejszych targów zegarmistrzowskich na świecie - BaselWorld 2010. Na imprezie obecne będą wszystkie liczące się marki, najliczniej reprezentowani będą wystawcy ze Szwajcarii.

Jubileuszowy zegarek Chopard LUC / Fot. Fot. Salon odCzasu doCzasuRośnie liczba osób, które mogą sobie pozwolić na dobra luksusowe, zwiększa się liczba miejsc, w których można je nabyć. Dzięki nowoczesnemu transportowi bariery komunikacyjne przestają istnieć. Nic więc dziwnego, że powiększa się również powierzchnia wystawiennicza światowych targów BaselWorld w szwajcarskiej Bazylei.

Już od początku roku, a szczególnie po zakończeniu salonu luksusowych zegarków SIHH w Genewie, wszyscy miłośnicy tak tykających, jak i elektronicznych czasomierzy zastanawiali się, jakie Mechanizm zegarka Chopard LUC / Fot. Fot. Salon odCzasu doCzasubędą tegoroczne nowości techniczne i wzornicze prezentowanych w Bazylei modeli i jaka będzie atmosfera targów. Pytanie takie nabiera szczególnej aktualności wobec obecnego (lub może jednak kończącego się) kryzysu ekonomicznego.

Pisząc o targach, trzeba pamiętać, że to tu pojawiają się nowości, które mają zachwycić fascynatów branży, dlatego warto wspomnieć o kilku znanych na naszym rynku firmach zegarkowych i przygotowanych przez nie nowościach. Przed szczególnym wyzwaniem staje w tym roku firma Chopard, która obchodzi 150-lecie swego istnienia. Wiadomo, że pojawią się jubileuszowe zegarki z unikatowej kolekcji firmy - LUC.

Pewnie jak zwykle nie zabraknie modeli z grupy zegarków związanych z motoryzacją - coroczne Mille Miglia i rzadziej pojawiające się Grand Prix Monaco Historique. Czy będą to jak zwykle udane modele, czy może wzory przełomowe pod kątem wzornictwa? Przekonać się będzie można o tym odwiedzając targi i śledząc ich dalsze rynkowe losy.

Inną firmą, która zawsze szczególnie zwraca uwagę na jakość i dopasowanie produktów do potencjalnych odbiorców jest marka Maurice Lacroix. Najważniejszym tegorocznym działaniem marki, będzie poszerzenie całej linii czasomierzy Les Classiques o zegarki mechaniczne, z bardzo nowoczesną stylistyką kopert i purystycznymi tarczami. W tegorocznej kolekcji pojawia się także model Pontos Square Chronograph Full Black. Ten wyjątkowy model lubianej linii w bieżącym roku „ubiera się” w będącą ostatnio na fali czarną kolorystyką tak dla koperty, paska jak i tarczy.

Zegarek Maurice Lacroix Les Clasiques / Fot. Fot. Salon odCzasu doCzasuZegarek Maurice Lacroix Les Clasiques / Fot. Salon odCzasu doCzasuZegarek Maurice Lacroix Pontos Rectangulaire Full Black / Fot. Fot. Salon odCzasu doCzasu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawy tekst,pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.