Facebook Google+ Twitter

Beata Gosiewska: Palikot to barbarzyńca, bestia bez zasad

Jeden z posłów PiS doniósł do prokuratury na Janusza Palikota, po tym jak ten kpił, że Przemysław Gosiewski wciąż żyje.

 / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8f/Janusz_Palikot._2.JPG"Widziano go na peronie we Włoszczowej, jak zmagał się z Ruskimi, ale dał radę" - tak Palikot kpił na swojej stronie internetowej ze śmierci śp. Przemysława Gosiewskiego. Jego "dowcip" rozjuszył posła PiS Krzysztofa Lipca, który doniósł na kontrowersyjnego posła PO do prokuratury.

Po tym incydencie głos zabrała wdowa po Gosiewskim, Beata: ''To barbarzyńca, który walczy z wdowami i sierotami. To człowiek bez przyzwoitości. Bestia bez zasad, dla której nie ma żadnych świętości. Wiem, czemu tak robi. Ale w swojej cynicznej grze obliczonej na zdobywanie poparcia i odwracanie uwagi od wyjaśniania przyczyn katastrofy zapomina, że nie opowiada się przeciwko politykom. A za cel ataków obrał sobie moje nieletnie dzieci! Czy tak właśnie ma wyglądać psychologiczne wsparcie, jakie po katastrofie obiecał nam rząd?'' - pyta Gosiewska.

Zaznacza, że ofiarą wpisu Palikota był też jej syn. ''Ktoś powiedział mojemu synowi, że jego ojciec żyje i widziano go we Włoszczowie. Nie zrozumiał złośliwości i przez chwilę myślał, że tata naprawdę wróci''- opowiada łamiącym się głosem wdowa po pośle PiS.

Dziś Janusza Palikota potępił również Antoni Macierewicz. ''Działania Janusza Palikota mają na celu zabicie pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej. To zbrodnia moralna, dyskredytowanie zmarłych'' - mówił dzisiaj w radiowej "Trójce" poseł PiS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

"Czytałem wywiad z p.Gosiewską , wyłacznie pełen pretensji do obecnie rządzacych" Wojtek za udostępnienie samolotu , zabezpieczenie lotniska, lotniska zapasowe, załogę odpowiada strona rządowa. Więc do kogo p.Gosiewska ma mieć pretensje?

Komentarz został ukrytyrozwiń

bzdury bzdurami, ale zanim zacznie się osądzać tą kobiete, wystarczy pomyśleć przez chwilę, jaką ona ma teraz sytuacje, zginął jej mąż w katastrofie, której wyjaśnienie będzie się ciągnąć, (pewnie tak samo długo jak śledztwo Papały czy Olwenika - ale to tylko przypuszczenie) i sądze że jak każdy człowiek, jak każdy z nas - ona zadaje sobie pytanie - Dlaczego? ... dlaczego tak się stało, dlaczego wtedy itp. To normalne że każdy szuka odpowiedzi, a jak jej nie zdnajduje zaczyna się denerwować, a potem szukać winnych, jedni zaczynają głosno krzyczeć, inni po cichu szukają, albo odpuszczają - takie życie, dowiemy się o tym jak odczujemy to na własnej skórze.. nikomu tego nie życze

Co do pana Palikota - dla mnie to człowiek bez zasad - koniec i kropka. niestety przy okazji odkrywa smutną prawdę o PO, która wydaje mi się taka sama - bez zasad, niektórzy powinni sobie wziąść wreszcie do serca słowa:
„Z kim przestajesz, takim się stajesz”

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytałem wywiad z p.Gosiewską , wyłacznie pełen pretensji do obecnie rządzacych, powtarzający propagandowe oklepane pisowskie zwroty w rodzaju "Tusk obściskujący sie z Putnem" oraz wmawianie "że inne rodziny ofiar boja sie o swoje zycie"

To po prostu BZDURY , których skali nic nie może usprawiedliwiać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam, że pytam. Jakoś umknęło mej uwadze, czy wzburzona małżonka posła Gosiewskiego była osobiście w Moskwie i osobiście identyfikowała zwłoki męża. Mam wyrzuty sumienia zadając to pytanie, niemniej jednak staram się wczuć w nastrój zarzutu. Przepraszam. To tak z ludzkiej skrywanej ciekawości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.07.2010 18:25

Idole tego pana, który schrzanił projekt Komisji Przyjazne Państwo, widocznie poszukują jakichś medialnych podpowiedzi, jak radzić sobie w tym światku wasalnej polityki i ślepego służalstwa, posługując się różnistymi rekwizytami i inwektywami bez pokrycia.
Wyborczyni PO (zwróciła mi uwagę na rozdaj żeński), że Palikot wywijał w mediach sztucznym penisem po to, by uwrażliwić Polaków, a szczególnie kobiety, że są wykorzystywane seksualnie. Jakie było jej zdziwienie, ze w absurdalność wypowiedzi (łagodnie mówiąc) nie uwierzyłem, bo jeśli tak było, a jest, to od tego jest policja i organy ścigania. Poseł może denerwować rekwizytami własnych wyborców i wyborców opozycyjnych partii, lecz jeśli będą to foldery Jego nowego domu z pięcioma sypialniami, ze służbą uśmiechniętych ładnych kobiet, z siedmioma wściekłymi dobermanami (a dobór psiaków jest dowolny), z przystrzyżoną trawka ala Wembley itd. Tym niech poseł wkurza, a nie bredniami w rodzaju: pijany, nie pijany itd.

I wara pośle od rodzin, bo Rodzina nochala się przytrze i nie …tylko. Każda normalna rodzina tak zrobi, będzie broniła dobrego swego imienia

Panie pośle lekceważy pan podatki Obywatela do cholery

Cóz innego teraz można zrobić (napisać poseł z małej litery a Obywatel z dużej). On-poseł znajdzie wielu obrońców, wielu naśladowców, bo to łatwe, nie trzeba myśleć. Jeśli będą to robić u siebie w domu i nie przenosić tego na społeczne fora-to ich to sprawa, lecz akceptacja podłych zagrywek z parlamentu, z mediów itd. które, prędzej czy później, mogą dotrzeć do naszych zakładów pracy, a wtedy nie będzie powodu do uśmieszków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pański komentarz,panie Krzysztofie,to bezwzględny polityczny szowinizm (delikatnie mówiąc).To duża sztuka w krótkim zdaniu zawrzeć tyle jadu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się z Panią Magdą.

Pozdrawiam;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mogę pojąc jak można znęcać się nad rodziną, szczególnie dziećmi. I pan panie Krzysztofie.... nauczyciel....wstyd. Niech pan nie myśli w tym przypadku o polityce tylko o zwykłych ludziach, doświadczonych przez los.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Magda ma rację, też chciałam to skomentować, ale nie znalazłam słów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie jak Panu nie wstyd. Co Pan by zrobił gdyby to dotyczyło bliskiej osoby?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.