Facebook Google+ Twitter

Beata Gosiewska: Palikot to barbarzyńca, bestia bez zasad

Jeden z posłów PiS doniósł do prokuratury na Janusza Palikota, po tym jak ten kpił, że Przemysław Gosiewski wciąż żyje.

 / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8f/Janusz_Palikot._2.JPG"Widziano go na peronie we Włoszczowej, jak zmagał się z Ruskimi, ale dał radę" - tak Palikot kpił na swojej stronie internetowej ze śmierci śp. Przemysława Gosiewskiego. Jego "dowcip" rozjuszył posła PiS Krzysztofa Lipca, który doniósł na kontrowersyjnego posła PO do prokuratury.

Po tym incydencie głos zabrała wdowa po Gosiewskim, Beata: ''To barbarzyńca, który walczy z wdowami i sierotami. To człowiek bez przyzwoitości. Bestia bez zasad, dla której nie ma żadnych świętości. Wiem, czemu tak robi. Ale w swojej cynicznej grze obliczonej na zdobywanie poparcia i odwracanie uwagi od wyjaśniania przyczyn katastrofy zapomina, że nie opowiada się przeciwko politykom. A za cel ataków obrał sobie moje nieletnie dzieci! Czy tak właśnie ma wyglądać psychologiczne wsparcie, jakie po katastrofie obiecał nam rząd?'' - pyta Gosiewska.

Zaznacza, że ofiarą wpisu Palikota był też jej syn. ''Ktoś powiedział mojemu synowi, że jego ojciec żyje i widziano go we Włoszczowie. Nie zrozumiał złośliwości i przez chwilę myślał, że tata naprawdę wróci''- opowiada łamiącym się głosem wdowa po pośle PiS.

Dziś Janusza Palikota potępił również Antoni Macierewicz. ''Działania Janusza Palikota mają na celu zabicie pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej. To zbrodnia moralna, dyskredytowanie zmarłych'' - mówił dzisiaj w radiowej "Trójce" poseł PiS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

...a ja wstydzę się, że mamy kogoś Takiego jak pan Palikot....wstydzę się przed światem
:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moniko może dziwne, ale nie dla wszystkich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jednak garnitur, w którym miał być pochowany Przemysław Gosiewski po 3 miesiącach wrócił z Moskwy. To trochę dziwne, prawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Palikot wczoraj - w związku ze słowami wdowy Gosiewskiej wyraził ubolewanie i przeprosił ją za swoje słowa na antenie TVN24.
Co nie przeszkadza, że obydwie panie Gosiewskie (matka i synowa) publicznie opowiadają kompletne bzdury na temat indentyfikacji zmarłego: matka nie wierzy, czy drugi jej syn, a brat zmarłego rozpoznał ...bliznę na nosie, a szanowna wdowa nie wie, z jakiego powodu jej maz nie zyje.
Jesli brac pod uwage charakterystyczne cechy śp.Gosiewskiego a równiez - że p. Gosiewska-matka jest lekarzem , zna anatomię i wie, co oznaczają "urazy wielonarządowe" - raban jaki czynią obie panie (z całym szacunkiem dla ich tragedii) przekracza granice dobrego smaku i poważnej żałoby.
To drugi, po Lechu Kaczyńskim nieboszcyk, przy pomocy którego toczy sie gra polityczna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wojtek nie przesadzaj , ty też masz chyba fobie na samą myśl o PiS.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem dlaczego PiS az tak alergicznie reaguje na posła Palikota. Mam wrażenie, że permanentne komentowanie kazdego jego ruchu ma charakter fobii, przy okazji przysparzając mu niesamowitej reklamy i rozgłosu. Chciałoby sie rzec do PiS: "To Wy sami wykreowaliście Palikota". Być może taki WRÓG Nr 1 jest potrzebny tej opozycyjnej partii.Zawsze, gdy zabraknie merytorycznych argumentów mozna wytrzeć sie Palikotem (" bo Palikot to, bo Palikot tamto").

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Anno a może dlatego... http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/4D0917D9

Komentarz został ukrytyrozwiń

Magdo,
ta pani powinna mieć słuszne pretensje do tych, którzy w swietle ostatecznego orzeczenia lotniczej komisji badającej sprawe oraz wyników sledztwa polskiej prokuratury zostaną wskazani jako winni...
Proste i jasne.

PS Mozna oczywiscie uprościc sprawę twierdzac, że to konkretny polski rząd - w okresie swojej kadencji- odpowiada bezwarunkowo za WSZYSTKO co dzieje w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Błaznowi Palikotowi nic się nie stanie, ma akceptacje PO bo ta boi się , że te swoje gierki może wykorzystać przeciwko tej partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

p.Anno,
Nic nie usprawiedliwia mówienia bzdur, nawet tragedia. Nie tylko pani Gosiewska straciła bliskich.
Czy naprawde tak trudno zroumiec, że wyjaśnienia katastrof o takim wymiarze zajmuje sporo czasu, czyli nie tygodnie ale miesiace czasami lata. Wielkie katastrofy lotnicze długo czekaja na orzeczenia komisji, bo nie mozna pójśc na skróty. Takie są światowe standardy i żadne polityczne histerie nie powinny mieć wpływu na jakość dochodzenia.Snucie teorii spiskowych to najgorsze rozwiazanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.