Facebook Google+ Twitter

Beata Szydło też rzuciła piłkę

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2016-04-03 12:51

Premier Beata Szydło wzięła przykład z prezydenta Andrzeja Dudy i dołączyła do grona osób wspierających projekt ks. Jana Byrta z Parafii Ewangelickiej w Szczyrku Salmopolu.

 / Fot. ks. Jan Byrt Chcemy aby dzieci spędzały wspólnie aktywnie wakacje grając w piłkę nożną i tworzyły wspaniałe drużyny, bo wówczas doskonale się poznają. Nie chcemy aby były egoistami ale by zwracały uwagę na innych - powiedział ks. Jan Byrt w rozmowie z Wiadomościami24.pl.

Pani Premier napisała w liście skierowanym do Parafii Ewangelickiej w Szczyrku: "Cieszę się , że Parafia Ewangelicka w Szczyrku dba o rozwój zainteresowań młodych parafian oraz zachęca ich do aktywnego spędzenia czasu ... "

Ty też możesz pomóc Piotrkowi w leczeniu i rehabilitacji

Piłki są zbierane do 10 czerwca i organizatorzy zachęcają do włączenia się i przekazania piłek. W ten sposób realizowany jest projekt "500 piłek na 500 lat Reformacji ( 1517-2017 ).

Dziękuję serdecznie wszystkim ofiarodawcom! Na nabożeństwach będziemy głosić Ewangelię, śpiewać cudowne pieśni uwielbiające Boga, dziękować Mu za każdy dzień i modlić się o pokój na świecie oraz by nasza polska reprezentacja doszła jak najdalej. Po nabożeństwach zebrane piłki rozdamy dzieciom uczestniczącym w tych nabożeństwach - dodał duchowny.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.