Facebook Google+ Twitter

Beatyfikacja ks. Popiełuszki. Sprawdź utrudnienia w ruchu

Dziś w Warszawie na Pl. Piłsudskiego uroczystości beatyfikacyjne księdza Jerzego Popiełuszki. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Polish_Police-Kia_Ceed.jpg&filetimestamp=20100225091817 Do godziny 18 zamknięte będą ulice Królewska (na odc. Marszałkowska - Krakowskie Przedmieście), Wierzbowa, Moliera, Mazowiecka (na odc. Królewska – Traugutta), Tokarzewskiego – Karaszewicza, Ossolińskich.

Podczas przemarszu procesji do Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie do godz. 16 wyłączona z ruchu będzie ul. Marszałkowska na odcinku Al. Solidarności – Al. Jerozolimskie, a w godz. 14-18 ulice: Nowy Świat, Al. Ujazdowskie, Belwederska, Gagarina (jezdnia południowa), Czerniakowska (jezdnia zach. od Gagarina), Powsińska, Wiertnicza, Przyczółkowa (jezdnie zach.) i Klimczoka.

W dniu dzisiejszym nie można parkować w okolicach Placu Piłsudskiego. Zostanie wyłączona także część ulic w pobliżu Kościoła św. Stanisława Kostki na Żoliborzu.

Pod numerem telefonu 22 603 80 02 do godziny 21 możemy uzyskać informacje o aktualnych utrudnieniach w ruchu, parkingach,

Źródło: tvn24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.