Facebook Google+ Twitter

"Beavers" w Miltenbergu. Małe muzeum muzyki rozrywkowej

"Beavers" to lokal muzyczny i zarazem małe muzeum muzyki w Miltenbergu (Frankonia) Tu odbywają się spotkania miłośników muzyki rockowej i rozrywkowej. Lokal skupia grupy muzyczne i taneczne, organizuje niedzielne śniadania przy muzyce.

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Wszystkie ważniejsze wydarzenia muzyczne w Niemczech, zostały zarejstrowane na ścianach w postaci plakatów, płyt i fotosów. Fot. Isabella Degen
Wszystkie ważniejsze wydarzenia muzyczne w Niemczech, zostały zarejstrowane na ścianach w postaci plakatów, płyt i fotosów. Fot. Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Isabello, oglądałaś wystawę zdjęć czarno - białych gigantycznych rozmiarów ameryk. fotografa NEWTONA: Kobiety nago - gigantyczne! - jedynie z ortopetyczną opaską na gardle??... A to jest ten taniec właśnie:)))

To wszystko.... na szkle...na rowerze, tańcząc na jednym kole! Szkło z rozbitych sylwestronych butelek - na trasie pomiędzy urzędniczkami Opiki społecznej, a... najbliższym Zakłdem Fotograficznym ;)))
HAPPY, happy New Year 2013!

Ps: Zapraszam do siebie na stronę, celem odpowiedzi :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzeju - lubie twoje poczucie humoru ... spróbuję zatańczyć w foto-budce do zdjęć paszportowych... chyba chodzi ci o taniec przytulany, trochę tam ciasno :) :) Pozdrawiam i zapewniam iż w tym "muzeum" jest dużo miejsca i można tańczyć rocka end rolla :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właśnie dzisiaj rozmawiałem z mamą, jak to środowisko polskie zawsze było oczarowane amerykańską pop - kulturą! Również Polska Telewizja uważa muzykę rokową lat PRL-owskich za "zakazaną", a jednocześnie mocno spragnioną przez społeczeństwo, - gołąbka wolności :))

Osobiście wolę ABBA, tak!.... W muzeach raczej nie tańczę ;))
Pozdrawiam i zapraszam na taniec sylwestrowy do budki fotograficznej, do wyrabiania zdjęć paszportowych! Pozdrawiam jeszcze sylwestrowo :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Klimat tego lokalu musi być szczególny. Mam nadzieję, że bal sylwestrowy się udał:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jasne, że klimat oddałaś. I tam Sylwester? Pewnie w większości przy muzyce Lennona i Presleya. To tylko pozazdrościć. Wierzę Ci, że było sympatycznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lokal jest na dwóch poziomach i trudno zrobić normalne zdjęcia ... Ale nastrój chyba oddany. Spędziłem tam Sylwestra było bardzo sympatycznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniałe Muzeum. Nawet nie wiedziałam o jego istnieniu. Dlatego dziękuję Ci za tę galerię! Elvis Presley mało podobny do siebie, John Lennon już bardziej, ale czy to takie ważne... liczy się nastrój i... muzyka. Pozdrawiam w Nowym Roku!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.