Facebook Google+ Twitter

Będą aż 3 książki o Whitney Houston. Jedną napisze jej matka

Cissy Houston - matka zmarłej gwiazdy, chce napisać książkę o swojej sławnej córce, która zmarła 11 lutego tego roku, mając 48 lat.

American singer Whitney Houston performing on Good Morning America 1 september 2009 / Fot. Asterix 611/wikimedia commons 2.0 attribution-Share Alike 2.0 GenericCzarna piosenkarka była jedną z najważniejszych postaci amerykańskiej i światowej sceny muzycznej. Szczególną popularność zdobyła w latach 80., a jej pierwszy album "Whitney Houston" był najlepiej sprzedającym się kobiecym debiutem w historii muzyki rozrywkowej.

Artystka znana jest z takich przebojów jak: "Where Do Broken Hearts Go", "I Wanna Dance With Somebody", "When You Believe", czy "I Will Always Love You".

Gwiazda zagrała także w kilku przebojach kinowych jak: "Bodyguard", "Żona pastora", "Czekając na miłość". Jako nastolatka próbowała również sił jako modelka.

Whitney Houston była żoną innego czarnego muzyka Bobbyego Browna, który uczynił ich związek burzliwym i głośnym. Mówi się, że do uzależnienia artystki od narkotyków w dużej mierze przyczynił się właśnie jej mąż.

Matka Whitney - Emily Drinkard, znana bardziej jak Cissy Houston pragnie wydać książkę, opowiadającą o prawdziwej historii czarnej piosenkarki. W szczególności chce opisać jej ostatnie lata życia i wyjaśnić sprawę śmierci artystki. W pisaniu książki Cissy ma wyręczyć tzw."autor -widmo" informuje Newsweek.

Cissy Houston nie jest jedyną osobą, która chce wydać biograficzną książkę o Whitney. Najwyraźniej na ten pomysł wpadło więcej osób. Bobby Brown jako już przygotował książkę o swojej byłej żonie, a obecnie poszukuje wydawcy.

Podobne plany ma także przyjaciel gwiazdy BeBe Winans - piosenkarz muzyki
R&B. "The Whitney I Knew" - tak zatytułował swoją publikację, która ma się ukazać prawdopodobnie w lipcu tego roku. Piosenkarz opisuje w niej szczegóły relacji, jakie łączyły go ze zmarłą artystką.

Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku. Została znaleziona w wannie, zmarła mając 48 lat.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.