Facebook Google+ Twitter

Będzie bojkot kadry?

Po ostatnich, żenujących porażkach piłkarskiej reprezentacji Polski oraz wyborze Stefana Majewskiego na tymczasowego selekcjonera, kibice zapowiadali bojkot ostatnich 2 meczów w eliminacjach do MŚ. Może okazać się, że nie były to czcze pogróżki.

Selekcjoner polskiej kadry i zawodnicy podczas treningu. / Fot. PAPKibice straszyli, złorzeczyli i zarzekali się, że w najbliższym czasie nie będą zagrzewać polskiej kadry do gry. Na internetowych forach związanych z piłką nożną wrzało. Po paru dniach sprawa nieco przycichła i wyglądało na to, że na spotkanie Polska-Słowacja 14. października wybierze się sporo osób.

Okazuje się jednak, że ilość sprzedanych do tej pory biletów, jest bardzo mała. Na Śląsku, gdzie do kupienia jest 12 tysięcy, "poszło" ok 2 tys. W sumie sprzedało się tylko kilkanaście tys. (na Stadionie Śląskim w Chorzowie jest 45 tys. miejsc). A mecz coraz bliżej.

Śląski Związek Piłki Nożnej nie panikuje, twierdząc, że sytuacja jeszcze może się zmienić. - Zdarza nam się, że w dniu meczu, do kas przychodzi taka ilość osób, że ledwo nadążamy z obsługą - mówi Wiadomościom24.pl księgowa związku. Pewnie to prawda, sytuacja jeszcze ulegnie zmianie. Ale czy tak drastycznie?

Może gdy PZPN i zawodnicy zobaczą na polskim stadionie więcej kibiców reprezentacji gości niż gospodarzy, zastanowią się nad przyszłością polskiej piłki.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

"Nawet delegat PZPN Andrzej Bobowski na chwilę zapomina, że jest jednocześnie samozwańczym królem polskich kibiców. Jak twierdzi, nie chce uprawiać krytykanctwa:"

- "Trudno źle mówić o swoim szefie, to dość kłopotliwa sytuacja - wyznaje Bobowski, który odpowiada za dialog między związkiem a kibicami".

NIGDY nie byłem delegatem PZPN.Zuwagi na prace społeczną od 1970r ( bez wynagradzania ) w wydziałach; Sędziowskim, Wychowania i Dyscypliny, dlatego byłem dopraszany na Walne Zgromadzenia jako gosc PZPN.
Nie odpowiadam równiez za dialog Związku a kibicami. Chyba dla jednych i drugich jestem za bardzo radykalny.
Jesli ktos osiągnie podobny sukces w kibicowaniu, to nazwę Go nie tylko królem, ale i Carem kibiców.Przypomnę; 102 mecze w 8 M. Świata, 45 meczów w 5 M. Europy i 3 mecze w I. Olimpijskich - Sydnej oraz 214 oficjalnych meczów Polskiej Reprezentacji oglądanych na zywo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

WITAM,


miał to być mój 215 mecz Biało-Czerwonych, a 41 na Stadionie Śląskim, ale nie będzie. Nie jest to bojkot Polskiej Reprezentacji, ale zmuszony zostałem pogarszającym się stanem zdrowia mojej małżonki Teresy. Nieobecność moja na dzisiejszym meczu jest, więc usprawiedliwiona, po prostu siła wyższa. Nie mogę zrozumieć sympatyków piłki nożnej, którzy dali się wrobić w ten bojkot.

Oszołomy bierzcie przykład z kibiców siatkówki. Oni potrafią bić brawa nawet po porażce - patrz mecz z Holandia. A co z hasłem - DUMNY PO ZWYCIĘSTWIE ale i WIERNY PO PORAŻCE. Bojkotujcie sobie PZPN, ale od reprezentacji, wara. Reprezentanci nie noszą na koszulkach lago związku, ale godło państwowe, które jest dobrem narodowym. Nie chcesz przyjść na mecz to twoja sprawa, ale nie masz prawa zabraniać innym kibicom, jak to było w Belfaście.
Oburzony jestem przyłączeniem się „SUPER EXPRESSU - SPORT” do nawoływania do bojkotu Reprezentacji Polski ze Słowacja. Pisanie ze oglądanie tego dziadostwa ( meczu ) grozi śmiercią lub impotencją, jest skandalem. Lepiej by było zamiast nawoływać do bojkoty, zrobić promocje ksiązki, Tajemnice Króla Kibiców, aby sport łączył a nie dzielił.
Andrzej BOBO Bobowski
Król polskich Kibiców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzecznik wczoraj nie odbierał moich telefonów;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

a jak nazwał?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dominik, nie wspomniałeś jak rzecznik PZPN nazwał protestujących kibiców....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Guantanamo sie zwalnia, bedzie gdzie trzymac dzialaczy sportowych :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • P S
  • 08.10.2009 22:42

Dobrze że mamy naszych złotych siatkarzy i brązowe złotka :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

nawet tego by nie potrafili. xD

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łopaty im dać i niech budują stadion narodowy;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

z biletem w jedną stronę.. ;D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.