Facebook Google+ Twitter

Będzie piąty sezon "Przepisu na życie"

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-02-16 13:51

Serial "Przepis na życie" to jedna z flagowych pozycji wiosennej ramówki telewizji TVN. Czwarty sezon miał być jednocześnie ostatnim. Wiele wskazuje jednak na to, że widzowie nie pożegnają się ze swoimi bohaterami.

 / Fot. mat. prasoweBorys Szyc, czyli serialowy Jerzy, gościł dziś w "Dzień dobry TVN". Opowiadał między innymi o swojej nowej restauracji. W trakcie rozmowy zdradził, że po zakończeniu zdjęć do czwartego i jednocześnie finałowego sezonu "Przepisu na życie" odzew widzów był tak ogromny, że TVN zdecydował się na kontynuację serialu.

Agnieszka Pilaszewska, pomysłodawczyni i główna scenarzystka już pisze scenariusz do nowego sezonu. Szyc zdradził również, że zdjęcia rozpoczną się w maju. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie piąty sezon trafi na antenę i czy będzie to jesień 2013 roku. Przypomnijmy, że ostatnio ze względu na brak miejsca w ramówce serial miał pół roku przerwy w emisji.

"Przepis na życie" to historia meandrów życiowych głównej bohaterki Anki (Magdalena Kumorek), z pozoru typowej żony i matki, którą zostawia mąż (Piotr Adamczyk). U boki Anki jest jej nastoletnia córka Mania (Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i mama Irena (Dorota Kolak), które nie pozwolą jej płakać nad rozlanym mlekiem. Przypadek sprawia, że Anka zaczyna pracować w restauracji odkrywając w sobie pasję i talent do gotowania. Tam poznaje Jerzego (Borys Szyc).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 17.02.2013 12:09

Ja też nie. Ale nius to nius. Nie ma go nigdzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie oglądałem ani jednego odcinka...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.