Facebook Google+ Twitter

Będzie przełom? Kaczyński chce się spotkać z Komorowskim

Jarosław Kaczyński wezwał prezydenta Komorowskiego, aby nie podpisywał reformy emerytalnej, ponieważ Prawo i Sprawiedliwość ma swoje propozycje i chce mu je zaprezentować. Czy dojdzie do spotkania Kaczyński- Komorowski?

Prezydent Komorowski cieszy się dużym zaufaniem Polaków i jest bezkonkurencyjnym liderem różnych sondaży. Ten fakt próbują wykorzystać nawet jego zawzięci przeciwnicy. Dla przykładu Zbigniew Ziobro napisał list do Komorowskiego w sprawie szykanowania TV Trwam.

Do tej pory stosunki Jarosława Kaczyńskiego z Bronisławem Komorowskim nie należały do najlepszych. Prezes PiS wielokrotnie demonstrował swoją niechęć do obecnego prezydenta; miał do niego żal, za jego zachowania względem jego brata, Lecha Kaczyńskiego. Również część zwolenników PiS, ostro krytykuje Bronisława Komorowskiego nazywając go zdrajcą, czy "Komoruskim".

Jednak ostatnio zauważalne jest ocieplenie na linii Kaczyński-Komorowski. Niedawno prezes PiS stanął w obronie prezydenta; Kaczyński był oburzony faktem, że Komorowski podczas meczów Euro nie zasiądzie w loży prezydenckiej( loża została wykupiona przez szefa Chelsea Londyn, Romana Abramovicha. Zasiądzie w niej najprawdopodobniej Władimir Putin).

Doradca prezydenta docenił gest szefa opozycji i podziękował Kaczyńskiemu. Dzisiaj lider opozycji powiedział, że jest gotowy spotkać się z Komorowski, żeby zaprezentować pomysły jego partii na zmiany w systemie emerytalnym.

Warto zauważyć, że ostatnio w tej sprawie prezydent Komorowski spotkał się z szefem "Solidarności" Piotrem Dudą. Kaczyński uważa, że jego przeciwnicy polityczni celowo promują Dudę, aby osłabić go jako lidera opozycji.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

No i stało się! Prezes Kaczyński ukarał prezydenta Komorowskiego i nie będzie dawał mu rad w sprawie emerytur. Nie zasłużył sobie na bezpłatne doradztwo. Ale na otarcie łez wyśle prezydentowi swoich zaufanych ludzi, żeby nie zapłakał się z powodu takiego lekceważącego potraktowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KOZIOLEK MATOLEK
  • KOZIOLEK MATOLEK
  • 30.05.2012 19:22

To kolejny prostacki chwyt kaczora. Nie wierzę mu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kapeluszowa
  • kapeluszowa
  • 30.05.2012 15:58

Grzegorz Wink. INKA to substytut kawy tak jak J.Kaczyński jest substytutem polityka hihihihi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Inka to jest taka zbożowa kawa? Dobrze kojarzę?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 30.05.2012 15:44

@No Nie! ....kolejny intelektualista z gwardii PO. hihihihihihi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 30.05.2012 15:43

A ,gdzie G.Wink. hihihihihih.

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 30.05.2012 15:41

@ Panie Koźmiński , tak czytam te posty i się zastanawiam kiedy pan napisze coś do rzeczy . Może by pan napisał dlaczego ustawa jest zła .
Myśli pan ,że rząd robi na złość ?
Przecież to ważne dla przyszłych pokoleń. Pan Kaczyński powinien być wdzięczny ,że ten rząd wziął na siebie reformę. Nie ma merytorycznej dyskusji opozycji tylko nie bo nie . Bo się opłaca politycznie ? Przecież Kaczyński jak przejmie władzę zrobi to samo. Finanse , demografia muszą się bilansować.
I tak w kółko , szkół nie zamykamy , niech stoją puste no chyba że PiS będzie utrzymywał .
Dziś był raport unijny o gospodarkach państw członkowskich . Wśród 12 zagrożonych nie ma Polski , są za to :Hiszpania , Francja , Anglia , Węgry , Hiszpania , Włochy i 6 innych . To powinno cieszyć a wy [pan ] ciągle używacie nieparlamentarnych zwrotów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Jednak ostatnio zauważalne jest ocieplenie na linii Kaczyński-Komorowski. Niedawno prezes PiS stanął w obronie prezydenta; Kaczyński był oburzony faktem, że Komorowski podczas meczów Euro nie zasiądzie w loży prezydenckiej"

Do Autora.
Jak można wykorzystanie pretekstu do tego, żeby kolejny raz zdezawuować Rząd i Prezydenta nazwać "ociepleniem na linii Kaczyński-Komorowski"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grzegorz, no ale jak prezes Jarosław Kaczyński jest może tak zajęty, że może nie mieć czasu dla prezydenta?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cytuję:
"Dzisiaj lider opozycji powiedział, że jest gotowy spotkać się z Komorowskim,"

- Że co proszę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.