Facebook Google+ Twitter

Będzie sojusz Kaczyńskiego z Kukizem?

Według gazety "Fakt" doszło do spotkania Jarosława Kaczyńskiego z Pawłem Kukizem na którym prezes PiS miał przekonywać muzyka do poparcia nowego rządu.

W Polsce panują nastroje prawicowe; świadczy o tym victoria Prawa i Sprawiedliwości w ostatnich wyborach, ale nie tylko. Trzecią siłą nowego parlamentu został ruch obywatelski Pawła Kukiza, który otrzymał niemal 10% głosów poparcia. W jego skład wchodzą choćby narodowcy, ale również działacze UPR-u czy Kolibra. Analitycy sceny politycznej twierdzą, że Kukiz jest bardziej prawicowy niż Kaczyński. Najlepszy wynik w swojej karierze osiągnął konserwatywny Janusz Korwin-Mikke, weteran polskiej polityki- zabrakło mu niewiele do przekroczenia progu. Niewątpliwe w Polsce nastał czas dla prawicy.

Portal wpolityce.pl donosi , że Kaczyński chce zawrzeć sojusz z ugrupowaniem Kukiza. Nie jest pewny lojalności Jarosława Gowina i szuka dla nie go alternatywy. O koalicji PiS-u z Kukiz'15 mówiono w kontekście zmiany konstytucji.

O spotkaniu Kaczyńskiego z Kukizem doniósł również portal pressmix.eu. Według niego spotkanie to może być nagrywane przez służby rosyjskie lub WSI. Portal podkreśla, że są to prawdziwe informacje: "Czy oficerowie byłego WSI przygotowują od kilku miesięcy grunt pod spotkanie Kukiz - Kaczyński? Tak, nic nam się nie pomyliło i piszemy to z całą odpowiedzialnością! Wedle naszych informacji taka może być prawda! Nie wiemy, czy sami zainteresowani - wymieni powyżej liderzy ugrupowań: Prawo i Sprawiedliwość oraz Kukiz 15 wiedzą, że mogą paść już w najbliższym czasie szykowanej prowokacji? A ich "przypadkowe", a zarazem tajne spotkanie może być nagrywane przez oficerów byłego WSI, bądź nawet służby rosyjskiego wywiadu"- czytamy tam

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pamiętamdobrze jak przez pierwszy rok rządów Donalda Tuska od 2007 roku polska telewizja publiczna znajdowała sie nadal w rekach rządu poprzedniego! Rozeźlony po roku tym faktem Premier RP postanowił najpierw okroić budżet telewizji a potem podciąć jej korzenie likwidując obowiązkowy abonament. Faktycznie wtedy zaszkodził pozycji tego medium.

Zastanawiam się czy będzie teraz "powtórka z rozrywki' czyli rząd Pani Szydło będzie musiał przeprowadzic wobec telewizji podobny zabieg aby wziąc TVP w swoje ręce? Jak na razie PiS chce przywrócić to co zabrał Tusk czyli obowiązkowy abonament telewizyjny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Platforma tonąca w konwulsjach wewnętrznych przepychanek znalazła sobie "chłopa do bicia" czyli aktualnego PRP co znajduje wyraz w jeszcze plarformierskiej TVP. Bardzo dobrze że ten portal prezentuje różne punkty widzenia, ale w ślad za TVP nieraz sam musze opisywać ... straszenie PiSu ... PiSem. Straszenie to polega na tym że ciągle czytam o pewniku jakim bedą ponoć nowe znacznie gorsze od poprzednich .
Może jednak rząd bez koalicyjek będzie sprawniejszy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Kowalski nie jest tajemnicą, że sytuacja na arenie międzynarodowej radykalnie zmieniła się. Po kilku latach nieobecności USA w Europie. agentura tego mocarstwa wraca do gry. Żołnierze z byłego WSI to nie są idioci , od kilkunastu miesięcy hurtowo zmieniają swojego pracodawcę. A zebrane kwity przydadzą się zawsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.