Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1439 miejsce

Będzie stała opłata za przejazd taksówką z Okęcia do centrum?

Jedna z korporacji zaproponowała, aby kursy z lotniska do centrum stolicy objęte były stałą stawką w wysokości 25 zł. Takiego rozwiązania nie akceptują jednak władzę lotniska.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:POLONEZ_CARO_PLUS_TAXI.JPG&filetimestamp=20100211205807Władze lotniska nie zgodziły się na reklamę i informacje dla podróżnych o planowanym rozwiązaniu. Rafał Szcześniak z Glob Taxi miał wydać na reklamę nowej usługi 400 tysięcy złotych. Port lotniczy odrzucił ją i negocjuje z trzema korporacjami, które wygrały przetarg na obsługę lotniska. Konkurencja nie jest więc mile widziana czytamy w TVN Warszawa

Za dwa miejsca postojowe, firmy stające do przetargu oferowały 70 tys. zł miesięcznie. Korporacje, które obsługują Okęcie nie dają za wygraną. Obecnie najmniejszy koszt przejazdu z lotniska do centrum stolicy to 25 złotych. Zazwyczaj w zależności od przewoźnika i korków taki kurs kosztuje ok 35 złotych.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dojazd na lotnisko jest katastrofalny. Sters i strach o spóźnienie. Korki. Horror. Nigdy jeszcze nie zapłaciłam mniej niż 40 zł. Nie wiem jak to robią taksówkarze. Bardzo pochwalam stała taryfę na dojazd. Uważam też, że taxówki i autobusy winny mieć swój pas. a i kolor jeden jak w innych stolicach jest tez dobrym pomysłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli chodzi o taksówki, to według mnie powinny być one w jednym kolorze. W Londynie są koloru czarnego, w Nowym Jorku są żółte, a warszawskie taksówki byłby czerwono - żółte (barwy miasta).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.