Facebook Google+ Twitter

Będzie walka Adamka z braćmi Kliczko?

Coraz częściej spekuluje się na temat walki Tomasza Adamka z braćmi Kliczko. Starcie nie jest jeszcze konkretnie zaplanowane, prawdopodobnie odbędzie się pod koniec przyszłego roku.

Media coraz częściej spekulują na temat możliwości walki Tomasza Adamka z braćmi Kliczko. Jak podaje portal eurosport.pl, data walki nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie do starcia doszłoby pod koniec przyszłego roku. Media spekulują, że tak odległa data jest spowodowana wygaśnięciem kontraktu między Adamkiem a firmą Main Event, które nastąpi właśnie pod koniec roku. Bez grupy promotorskiej, prawdopodobnie bokser zarobiłby znacznie więcej.

- To wszystko będzie zależało od tego, ile będzie w stanie zapłacić nam HBO. Ziggy (osoba odpowiedzialna za interesy boksera - przyp. red.) rozmawia z przedstawicielami tej telewizji od wielu miesięcy. Z każdym tygodniem cena idzie w górę - mówi Adamek i zaraz dodaje - Jeżeli ta suma będzie na tyle atrakcyjna dla mojego obozu i dla obozu Kliczków, to bez wątpienia my taką opcję rozważymy i będziemy walczyć wcześniej. Wszystko jest możliwe i nie jest powiedziane, że do takiego pojedynku nie dojdzie przed grudniem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

eszte meszte
  • eszte meszte
  • 14.12.2010 23:18

Adamek nie ma sznas do kliczki hehe ale marze zeby spral povietkina ;/

Komentarz został ukrytyrozwiń
gong
  • gong
  • 14.12.2010 16:11

spokojnie po drodze przewinie się jeszcze Haye i Roy Jones Jr i Powietkin. Przyszły rok zapowiada się pasjonująco. ps to już kolejny news związany z boxem, pisany przez kobietę... -_-

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.