Facebook Google+ Twitter

Beenhakker: drużyna jest w 100 proc. przygotowana na mecz z Austrią

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-11 20:35

Selekcjoner polskiej reprezentacji piłkarskiej zapowiedział, że w związku z kontuzjami Żurawskiego i Lewandowskiego, będzie trzeba dokonać około trzech zmian w wyjściowej "jedenastce". Podkreślił jednak, że drużyna jest w 100 procentach gotowa do konfrontacji.

Leo Beenhakker podkreślił, że w jutrzejszym meczu z Austrią będą mogli zagrać tylko ci gracze, którzy są w pełni przygotowani fizycznie do konfrontacji. Selekcjoner dodał, że w związku z tym planuje po jutrzejszym treningu podjąć decyzję co do tego, którzy gracze zagrają i czy będzie wśród nich Mariusz Lewandowski, który w meczu z Niemcami nabawił się urazu. Nie przewiduje jednak rewolucji w składzie, którą zapowiadały wcześniej media.

- Piłkarze reprezentacji będą jutro musieli udowodnić swą wartość i przewagę nad austriackimi zawodnikami - podkreślił Beenhakker. Dodał, że na korzyść przeciwników przemawia fakt, iż są oni gospodarzami Euro i w związku z tym, będą mogli liczyć na doping lokalnej publiczności. Jednak obydwie drużyny mają bardzo ciężką sytuację i w związku z tym będzie na nich ciążyć duża presja - zaznaczył Leo Beenhakker.

Selekcjoner zapewnił, że Roger bardzo dobrze zaadoptował się w reprezentacji. Według Beenhakkera naturalizowany Polak rozegrał bardzo dobry mecz przeciwko Niemcom i niewątpliwie wniósł wiele ożywienia w poczynania drużyny. Jednak trener nie powiedział, czy zagra on jutro od pierwszej minuty.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zobaczymy, jak w praktyce wyglądać będzie 100 procent gotowości do konfrontacji...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.