Facebook Google+ Twitter

Beenhakker: nie poddajemy się

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-13 14:46

Mimo niekorzystnej sytuacji po meczach z Niemcami i Austrią na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej, selekcjoner reprezentacji Polski nie traci nadziei. "Nie poddajemy się. Nigdy nie jest koniec, kiedy to jeszcze nie jest koniec, choć szanse są bardzo małe" - powiedział Leo Beenhakker.

Jego zdaniem, polska reprezentacja znalazła się w najgorszej sytuacji jaka może się zdarzyć w piłce nożnej. Mianowicie w tej chwili los naszych piłkarzy nie leży już w rękach ich samych. Ewentualny awans do kolejnej rundy zależy bowiem od wyników spotkań innych drużyn. Przy czym nawet gdyby Niemcy przegrali lub zremisowali z Austriakami, to Polacy musieliby wygrać mecz z Chorwacją przewagą trzech lub czterech bramek - zauważył selekcjoner.

Leo Beenhakker po raz kolejny stwierdził, że podczas wczorajszego meczu z Austrią sędzia popełnił błąd podejmując decyzję o rzucie karnym. Selekcjoner powiedział, że obejrzał tę sytuację 35 razy i jest pewien, że decyzja sędziego była błędem. "Jeżeli ktoś mówi, że my zdobyliśmy bramkę ze spalonego, to mogę na to powiedzieć, że w takim razie sędzia popełnił dwa błędy" - dodał Leo Beenhakker.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.